Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende rüyamda görmüştüm hemde şu renkli bir tarafi pempeli olan testler var ya aynisindan vardi ve sonuç pozitif inş sizinde ruyaniz gerceklesir

Bende sabah eşime anlatıyordum zorla bana test yaptırıyorsun koyu çift cizgi.çıkıyor diye oda allah allah dedi beklemiyorduk çünkü doktor gelişmemiş deyince adeti bekliyordum hormon takibine başlıcaz dedi doktor ama kafam bulandı iyce sabah bida yapcam bakalım ne çıkacak

Bencede kan degeri yerine sabah testi tekrarlayin elinizde varsa inş.artış cok güzel ilerler

Adet öncesi.cok koyulaşma olmuyor biliyorum daha önce yaşadım en azindan yine çizgi çıkarsa var olacağını bilcem pazartesiye kadar beklerim kan vermek.icin bida öyle sürekli doktora gitmeye felan niyetim.yok inşallah vardır bakalım sabah olmaz artık

Ilk 5 dakkada cıktı 14.günü doktora gittim bana yumurtaların gelişmemiş dedi ayın 18inde ama bana kalırsa erken çatladı cuma günü ayin 14 ve 15inde yumurtlama akıntılarım oldu şiddetli ama bunu doktor gormezmiydi uc gündür cok kotuyum istifar edip duruyorum doktora gittim bugun ilaclari alirken test aldim hic umudum yoktu gerçekten gece rüya gördüm test yapıyordum cift çizgi çıkıyordu yapayim dedim test bebe time olduğu için guvenebilirmiyim bilmiyorum baya pembe çizgi ne yapcağını şaşırdım olayida geri cikarttim midem de çok kötü ne yapcam bilemedim
Buyuk ihtimlle gebissin cnmcim 😊 gozunuz aydin. Elinde fazla varsa simdi bi daha yap yaaa merk ettim

Allah razı olsun inşallah kafam bulandi valla ne yapcağımi şaşırdım
Bence senin Dr o zaman gördüğünde senin yumurta çatlamıştı belki o daha minik Bi yumurta gördü, aslında yumurta çatlaıdğını anlıyor Dr lar. Sen2 aydır erken yumrutluyorusn çünkü çörekotu kürü sayesinde bende öyleydim.
Valla bence kesin var.
İnşallah sağlıkla ilerler kuzum. Kan testi değilde eve başka kaliteli test al 2 3 tane, evde takip yap bakalım eğer koyulaşma olursa kii inşallahhh 🙏🙏 sonra kan ver. Sonra hayal kırıklığına da uğrama yani acele etme kan için. Evde takip edelim 1 2 gün ay inşallah 🙏🙏🙏👨‍👩‍👧‍👦

Bence senin Dr o zaman gördüğünde senin yumurta çatlamıştı belki o daha minik Bi yumurta gördü, aslında yumurta çatlaıdğını anlıyor Dr lar. Sen2 aydır erken yumrutluyorusn çünkü çörekotu kürü sayesinde bende öyleydim.
Valla bence kesin var.
İnşallah sağlıkla ilerler kuzum. Kan testi değilde eve başka kaliteli test al 2 3 tane, evde takip yap bakalım eğer koyulaşma olursa kii inşallahhh 🙏🙏 sonra kan ver. Sonra hayal kırıklığına da uğrama yani acele etme kan için. Evde takip edelim 1 2 gün ay inşallah 🙏🙏🙏👨‍👩‍👧‍👦

Aynen banada öyle geliyor çatlamıştı bence bende öyle düşünüyorum abla sabah yapcam sonra bi kaç gün sonra yaparım test alıp hergun yapma ya gerek yok pazartesi gunum bakalım pazartesiden sonrada kan veririm hayırlısı allah'tan kendimi hastane koselerinde surundurmeme gerek yok valla o değil çok ağrım var sokuldum sökülcem sanki

Valla bence kesin var.

Buda bi kaç saat sonraki hali bakalım

Eklentiler

• 20191126_200423.jpg
    20191126_200423.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 33
Ilk 5 dakkada cıktı 14.günü doktora gittim bana yumurtaların gelişmemiş dedi ayın 18inde ama bana kalırsa erken çatladı cuma günü ayin 14 ve 15inde yumurtlama akıntılarım oldu şiddetli ama bunu doktor gormezmiydi uc gündür cok kotuyum istifar edip duruyorum doktora gittim bugun ilaclari alirken test aldim hic umudum yoktu gerçekten gece rüya gördüm test yapıyordum cift çizgi çıkıyordu yapayim dedim test bebe time olduğu için guvenebilirmiyim bilmiyorum baya pembe çizgi ne yapcağını şaşırdım olayida geri cikarttim midem de çok kötü ne yapcam bilemedim
İlk 5dakikada çıktıysa süper bir haber. 😎
Yarın tekrarla bakalım
İnşallah vardır bebis
Çok sevindim ben şimdiden ☺️☺️☺️

X