Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok valla tut kız doğurma 40 ı doldur sonra zaten Dr teyzeler zorla çıkarır 🙈🙈🙈😁😁😁
Valla ben dua ediyorum 40 a kadar kalır inşallah. Erken doğum riskimiz yok gibi inşallah 40 ı tamamlar öyle sezeryan olurum. Son gününe kadar tamamlamak isterim yani bebekler için çok önemli anne karnında 1 gün bile
Zaten tırsıyorum ben doğumdan isabet olur kalsın 40a kadar valla :halay:

Canım bugün test yapmadım eczaneye de girdim oysa ki ama almadım
Yarın olmazsam yapıcam inşallah
Bacağumda bi yara vardı enfeksiyon kaptı
Antibiyotikli krem kullanıyorum ama kalçam çok ağrımaya başladı
Antibiyotik de içmek istemedim şu aşamada
Gönül test yaptın mı kuzum

Kuzum hayırlısı olsun sakın üzülme biliyorsun benim bebek geç dollendi reglim gecmesine rağmen çıkmadı. Adet olmazsan yap yine inşallah vardır

İnşallah canım dediğin beyaz akıntı bugün baya geliyor sudan kıvamlı ama beyaz
Adet oldum sandım şimdilik gelmedi daha kırmızılr

Ay sorma eda ya, yıldım hastalıktan inanır mısın, 3200 kg 50 cm olmuş. Çatı muayenem de iyi geçti kemik yapım uygunmuş. Nst de birkaç kasılma çıktı ama ciddiye almadı doktor düzensiz diye. Hafif bir ağrım var ama ciddi bir şey değil.

Maşallah küçük Ela'ma inşallah sağ salim erkenden gelir annesine evine :KK200: :KK200:
Canım benim ya bugünlerde geçip gidiyor bünyelerimiz sağlam değil ki biraz değişiklikte pat diye düşüyoruz 🙄 ipek böceğim gayet iyiymiş maşallah kuzuma 😍 sen bu kızı tek avazda normal doğuracaksın inşallah 🙏

İnşallah canım bugün akşam göz muayenesi olacağını söyledi doktoru onu da sıkıntısız atlatırsa sabaha taburcu yoksa pazartesi günü olacak

Canım benim ya bugünlerde geçip gidiyor bünyelerimiz sağlam değil ki biraz değişiklikte pat diye düşüyoruz 🙄 ipek böceğim gayet iyiymiş maşallah kuzuma 😍 sen bu kızı tek avazda normal doğuracaksın inşallah 🙏

İnşallah canım bugün akşam göz muayenesi olacağını söyledi doktoru onu da sıkıntısız atlatırsa sabaha taburcu yoksa pazartesi günü olacak
İnşallah kuzum benim hayırlısıyla dogurucam böcükümü ♥️ ayyy göz muayenesi sorunsuz çıkarda evine gelir ela kuşum haber ver unutma sakın

X