Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Perşembe günü bu kızın kafasını bi ölçtüreyim ben

İyiyiz canım napalım alışmaya çalışıyoeuz . Uykusuz geceler
MaşAllah kokusunu içine çek kız Bizim için uykusuz geceler beni de korkutuyor açıkçası kaç senedir rahattık unuttuk kızımda neelr olmuştu

Reactions: H E
Hayırlı olsun Allah analı babalı sağlıkla büyütsün sanırım kızlar genelde erken geliyormuş
Sağol canım bizimki daha ziyade talihsizlik oldu ama neyseki durumu şuan gayet iyi sizinkiler sabırlı olur inşallah
Çok şükür canım abla oldu bak bugün doğanların hep ablası
Oyy dünya tatlısı abla
Canım gözünüz aydın olsun Rabbim biran önce bebişine sağlıcakla kavuşmaya nasip eylesin.

cnm seninde gözün aydın olsun. Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eylesin
Allah razı olsun canım darısı vaktince size nasip olsun

MaşAllah kokusunu içine çek kız Bizim için uykusuz geceler beni de korkutuyor açıkçası kaç senedir rahattık unuttuk kızımda neelr olmuştu
Çekmezmiyim Feda olsun ya inan hiç pişman olmuyorum gık dediği an ayaktayım
Ruh gibiyim ama değer .
Allahım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu .
senin gebelikte inşallaj bulantısız rahat geçer

Çekmezmiyim ♥ Feda olsun ya inan hiç pişman olmuyorum gık dediği an ayaktayım
Ruh gibiyim ama değer .
Allahım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu .
senin gebelikte inşallaj bulantısız rahat geçer
İnan benimde gözümde değil çok bekledik Rabb'im sağlıkla gelmesini nasip etsin de şimdiden sevgisi öyle bı geldi ki insAllah bklm su anlık çok az var kızımda 3 ay sürmüştü sadece

Şimdi doktordan çıktım hormon takibine başlıcaz dedi bugün adetimin 14.günü ama gelişen yumurtam yok küçük daha dedi alamadığım şey nasıl bu kadar düzenli adet oluyorum çatlamış olsa anlamıydı geçen ay erken çatladı geçen hafta bbm şeffaf akıntılarım oldu geçti tereddütte kaldım sekonun sonucları icinde normal yapıda 0 olmaması lazım diyor urolojiye gitsin diyor oda yeterli ona gerek yok diyor anladım ben bizden bi cacık olmayacak valla sigaraya başladım artıkın yeter gari

Geç gelişiyodur belkim bu ovüler bazen gerçekten yanıltabiliyor. ( neden dersende evde yaptığım testte tam pik belirtisi bile yoktu gittim ama doktor 1-2 güne çatlar kontrollü çatlatalım dedi ve iğne verdi. İğneği oldum eve geldi ovü yaptım gözlerim açılacak derece de pikti.) Bu ay 3 doktor gezdim bedenen güzel gelişmelerim var. Tam 1 yıl sonra sağ tarafımda irili ufaklı 3/4 solda 1 büyük yumoş vardı. Hepiciği çatladı iğnenin 8. Günündeyim. Oturdum hayırlısını bekliyorum. Bu ayda olmazsa artık nadasa çekileceğim

Ben test yapmayı bıraktım doktor ultrosonla baktı 4mm dedi ams yumurtayami dedi anlamadım kıza söylüyordu Bende sordum yumurtam gelismismi diye oda dedi hayır ufak daha yumurtaların dedi geç gelişse geç adet olmam gerekmez mi ben hiç şaşmaz bi gren ay 26.günde adet oldum kür yapmıştım acaba bu ayda erken yumurtlama olmusmudur diye düşündüm ama neyse bakalım adet olunca gidicem nedicek inşallah senin minnosta tutunur ya ❤ kaç gün sonra test yapcan

5-6 gün sonra iğne yanıltıyor malesefki o yüzden yapmak istemiyorum. Geç olsun güç olmasın bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…