Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hareketleri gündüz mü daha aktif gece mi?
Yok ben ağrıdan yatamıyorum genelde bel ve sırt ağrısından, bizimki gündüz fulll aktif valla yani hareket saymaya gerek yok maşallah, gece falan eğer ben çok dönersem, kalkıp su vs içer dolanırsam o da uyanıyor tabi anlıyorum hemen ama yatıyo sonra, yoksa en aktif olduğu dönem gündüz çok şükür

Reactions: H E
Ne şanslı bı ana maşallah
Bizimki gündüz fena değilde gece coşuyor hele babasına

Ne şanslı bı ana maşallah
Bizimki gündüz fena değilde gece coşuyor hele babasına
Bizimkide sanırım bütün gün abisi susmuyor ya hep konuşuyor o da Bi rahat yok yaa biraz sessiz olun diye içersen tepinip duruyor e gece de dinleniyo kuzum napsın bağrış çağrış alışsın şimdiden bizim eve sessizlik yok maalesef akşam 9 10 a kadar

Abisi konuşuyor mu onunla , seviyor mu karnını farkında mı abiliginin şuan

Abisi konuşuyor mu onunla , seviyor mu karnını farkında mı abiliginin şuan
Kimse yokken ikimiz varken sadece elini Krnıma koyar, daha 3.5 yaşında ve erkek olduğundan pek istekli hevesli değil. Mesela Bi arkadaşın kızı var 3 yaşında her gördüğünde sarılıyor karnıma ayyy burda bebek var dimi ne zaman doğucak doğsun falan diyo o zaman bizim abi de evet o benim kardeşim ben abi olucam diyo havalara giriyo çok havalı Bi abi olucak bizim ki yaa
Bazen anne bunu kardeşime söylesene diyo, şimdi o ne dedi sana diyo, keşke Dr bize hemen verse yanımızda olsa oyunlarımı görürdü diyo ama kalabalıkta falan hiç konuşmuyo konuşmak istemiyo işte erkek diye olabilir belki ağır takılıyor, kız çocuklarına bakıyorum daha hevesliler, hiç tanımayan bile karnıma koşup sarılıp kızlar. Şeyi anlamıyor. Madem kardeş orda niye doğmuyo niye gelmiyo. Tamam çok zaman oldu siyo halbuki 2 3 aydır biliyor o e hadi gelsin ben karnını sevmek istemiyorum kardeşim doğunca onu aevicem diyo sabırsızlanıyor galiba

Ay kurban olurum tam ağır abi , kızın çekeceği var. Hele doğsun bu sefer de kimseye sevdirmez.

Reactions: H E
Kızlar merhaba dombili_xl ve nedemistimkibenn doğum yaptılar mi onlarda grupta aktiflerdi merak ettim
38.haftada yani 13 ekim de kızım dünyaya geldi bugün 5 haftalık oluyoruz bile.ilk zamanlar gaz,emme,lohusalık vb problemlerle zaman geçmek bilmezken şimdi su misali akiyor..Kalan arkadaşlarımızda hayırlısıyla mucizelerini dünyaya getirirler inşallah..

Gözün aydın canim ❤ inşallah sağlıkla devam eder

Evet adet sancısı gibi bir ağrı ve bel ağrısı karın ağrısı olarak algılıyorum ben şuna o gitti sadece bel ve şiddetli bacak ağrım var.

Canıımm Allah analı babalı büyütsün. Tebrik ederim..

Selam canım, çok sağ ol, doğum yaptım evet, bebek büyütüyoruz, inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim bekleyen herkesin Siz nasılsınız
Amin canm çok teşekkürler. Hayırlı olsun Bebeğin sağlıcakla büyüsün Hatirlarsan eşimden kaynaklı sorunlar vardı sen bana umut olmuştun şimdi bizde 16 haftalık olduk şükür. Isteyen herkese nasip etsin Allah .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…