Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canm çok teşekkürler. Hayırlı olsun Bebeğin sağlıcakla büyüsün 🤲 Hatirlarsan eşimden kaynaklı sorunlar vardı sen bana umut olmuştun şimdi bizde 16 haftalık olduk şükür. Isteyen herkese nasip etsin Allah .

Hatırlamaz mıyım inan çok sevindim canım Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🙏 Cinsiyeti belli mi😊

Büyüdük canım valla sağolasın😘 sende durum ne kan testi yaptın mı?
Rabbim sağlıkla kucağına aldrsn insAllah canım 🤲🤗
Yaptırdım canım pazartesi 110 çıkmıştı perşembe 484 çıktı şükür bı sıkıntı yok artışında dedi aile hekimi haftaya perşembe randevum var kadın doğuma

Rabbim sağlıkla kucağına aldrsn insAllah canım 🤲🤗
Yaptırdım canım pazartesi 110 çıkmıştı perşembe 484 çıktı şükür bı sıkıntı yok artışında dedi aile hekimi haftaya perşembe randevum var kadın doğuma
Aminn canım inşallahh bekleyenler olarak hepimiz sağlıkla kavuşalım.

Hadi gözün aydın olsun.. beklenenlere kavuşuyoruz teker teker☺

Aminn canım inşallahh bekleyenler olarak hepimiz sağlıkla kavuşalım.

Hadi gözün aydın olsun.. beklenenlere kavuşuyoruz teker teker☺
Amin insAllah canım 🤲❤️ evet öyle vala çok şükür teker teker hamilelik haberleri geliyor ben kendimden pek ummuyordum artık hatta 🤷😍

Bir garip doğum hikayemiz
Cuma günü sabah kahvaltısını yaptık ben kuaföre eşim cuma namazına gidecekti o esna nişanım geldi ama emin olamadım neyse kuaförden geldim duşa girecem baktım kanamam var ama öyle aman aman değil adet öncesi başlangıcı gibi önce kuafördendir sandım baktım çok ince parçalar geliyor çantayı aldığımız gibi hastaneye gittik taktığım pede kanama değil lekelenme şeklinde gelmiş ultrason da hiçbir şey yoktu, bebek çok hareketliydi, açılmam yoktu doktor tedbir amaçlı yatış verdi kontrol altında kal dedi. Nst takibi yapılsın dedi ilk nst de iyi çıktı doktor akşam ve sabah tekrar bakılsın sabah eve gidersin dedi tam çıkış vizitesinde kanama evdeki gibi belirgin oldu doktor baktı ultrason cihazını istedi baktık ki eş ayrılmaya başlamış dedi anestezi ve yenidoğanı çağırın deyince neye uğradığımı şaşırdım 10 dakikaya doğumdaydık 35+1 de doğmuş oldu kuzucum🙈
Ben genel anestezi istedim ama açlık 6 saati geçmediği için mecburen spinal sezeryan oldum. Bebeğin durumu normalde iyiydi ama eş ayrılması sırasında etkilenmiş şuan ciğerlerinin bir tarafına fazla hava gidiyor bir tarafına az o düzelince inşallah eve getireceğiz 🙏 ben dün öğleden sonra eve geldim şuan ağrım yok ama spinalin etkisiyle omuzunda ara ara ağrılarım oluyor.

Canım gözünüz aydın olsun Rabbim biran önce bebişine sağlıcakla kavuşmaya nasip eylesin.
Ya baya maceralı olmuş ama Şükür önemli bı sorun olmamış sağlıkla çıkar hastaneden miniginde insAllah
cnm seninde gözün aydın olsun. Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eylesin

X