Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İpek hanıma kocaman bir maşallah kilosu falan çok iyiymiş kuzumun
Hayırlısı ile kavuş canım nasıl olduğu önemli değil
Bizde iyiyiz normal düşünüyoruz ama bizim Ela hanımefendi dönmelere doyamadı daha kısmetse yarın tüm ihtimalleri konuşacam doktorla azıcık heyecanlıyım

normal yada sezeryan ipeğimize sağlıkla kavuş da tabi normal için sınırları zorla, ben inanıyorum sana.

slm kızlar yine ben bi yıldı 2. çocuk istiyoruz reglim hep düzenlidir bu ay 2 gün gecikti dün test yaptım negatif çıktı sizce umut varmı

slm kızlar yine ben bi yıldı 2. çocuk istiyoruz reglim hep düzenlidir bu ay 2 gün gecikti dün test yaptım negatif çıktı sizce umut varmı

Canımmmm çok sevindim, hayırlı uğurlu olsun Sağlıkla kucağına al inşallahhh duydun mu kalp atışlarını?
Saglıklı ağrısız kolay bir doğum olur inşallah Allah bir avazda kurtarsın yardımcınız olsun

Benimde fazla çıkmıştı suyum 3 4hafta sürekli kontrole gittim sonra kendiliğinden düzeldi bazen olabiliyormuş öyle inşallah sizinde düzelir
Teşekkürler inşallah bu hafta doktor sıvısında bi sıkıntı olmadığını söyledi ama diyet yürüyüş ihmal etme dedi acaba sınırda mı bana söylerdi sanırım bi sıkıntı olsaydı

O zaman takip etsinler belki çok fazlaysa takip ediliyor. Bana ayrıntılıda da baktı biraz fazla ama çok iyi dedi geçti takip edilsin demedi. Az olmasından sa yinede fazla olması bence daha iyi
Sanırım öyle bu hafta suyun iyi olduğunu söyledi ama. Normalde 26+ 1 di 27. Haftadaydım doktor ölçümlerde 26 haftalık dedi bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…