Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende gidince yazırıcam canım mutlaka benimde başladı çünkü yanmalar, süt işe yarıyor şimdilik ama yaramayacağı zamanlarda gelecek 🙈
Hazırda dursun alayım.
Oğlumda tam 9 10 şişe içtim son 3 ay asla süt fayda etmemişti. Saçlı doğar derler batıl inanç ama baya saçı vardı oğlumun hala öyle maşallah 🙈 gaviscon en zararsız ilaç suya dönüşüyor midede diye kaç Dr a sormuştum içiyordum rahat rahat yani. Çünkü son ay özellikle su içsem midem yanıyordu.
Bende inanmıyorum batıl inançlara, hatta bana geliyor ki sarı sarı olucak saçları uzun da olmayacak gibi. 😁
Doktor randevusuna kadar sabredelim az kaldı. Günde 4kere icilebiliyor diye biliyorum baya ferahlatıcı etkisi var bı ara kullanmıştım. İnşallah fayda eder yine

Kimsenin dediklerine kulak asma , inşallah doktor kontrolünden güzel haberlerle geliceksin kendin buna inan 🤲
ilk hamileliğim olduğu için sağlıkla ilerleyeceğine inanmıyorlar ya boş gebelik ya dış gebelik ya düşük olabilirmis. tamam bu ihtimallerin bende farkındayım ama üzüyorlar insanı

ilk hamileliğim olduğu için sağlıkla ilerleyeceğine inanmıyorlar ya boş gebelik ya dış gebelik ya düşük olabilirmis. tamam bu ihtimallerin bende farkındayım ama üzüyorlar insanı
Benimde ilk hamileliğim, duyduğumda beni de korku sardı. Ama baktım ki herkes benim gibi düşünüyor ozaman dedimki benim bebeğime sarılmam lazım inanmam lazım , bol bol dua ettim. Kendi annem bile dur bakalım daha o küçük falan getirmeye çalıştı. Rabbim bilir ne olacağını . Hiç üzme kendini 😊

Benimde ilk hamileliğim, duyduğumda beni de korku sardı. Ama baktım ki herkes benim gibi düşünüyor ozaman dedimki benim bebeğime sarılmam lazım inanmam lazım , bol bol dua ettim. Kendi annem bile dur bakalım daha o küçük falan getirmeye çalıştı. Rabbim bilir ne olacağını . Hiç üzme kendini 😊
çok sağol canım moral oldun bana :KK200:

çok sağol canım moral oldun bana :KK200:
Canım hiç moralini bozma ne alaka hem ya ilk gebelik yaşayan herkes illa bi sorunla karşılaşmak zorunda mı 😒 benimde ilk gebeliğim insan hep korkuyor ona bişey olucak diye ama rabbim ne derse o olur bak biz 22 haftalık olduk bile kimsenin bu tarz yorumlar yapmaya hakkı yok bence 😏

Ne kadar cahil insanlar var ilk gebelik illaki kötü sonuçlanacak diye bişey mi var siz kafanıza takmayın o sizin nasibinizde var sa inşallah bişey olmaz içinizi ferah tutun
Amann canım daha çok konuşur millet emin ol, sen kimseye kulak asma. O Allahın bileceği iş, Allah ne derse o olur de geç böyle negatif şeylerle kafanı karıştırma sen hiç.
çok teşekkür ederim kızlar bana moral oldunuz inşallah yarın dr dan güzel haberlerle gelirim size :dua:

Kızçelerimmmmm :KK200: :KK200: Çok ihmal ettim burayı biliyorum :KK43: 24.haftadan beri sürekli ağrı çekiyorum bir oram bir buram derken kendi derdime düştüm, 24.haftada işten ayrılacakken patronumun önerisiyle 32.haftaya kadar rapor götürdüm iş yerine. 35+3 olduk bugün, gündüz doktordaydık 2750 olmuş kilosu biraz tombik :emir_bebek:

Normal doğuma karar verdim H E H E ve morcivertkedi morcivertkedi kuzularımın sayesinde. Eğer Allah'tan bir şey gelmezse normal yapacağım inşallah.

Hamile yogası, yürüyüş yapıyorum. Pilates topuyla doğumu kolaylaştıran hareketler yapmaya çalışıyorum inşallah güzel olur her şey. Bu ayın sonunda bekliyoruz ipek böceğimi inşallah. Doğurursam H E H E morcivertkedi morcivertkedi G gamzeli_bebis ve 1609ece 1609ece size haber verir. Siz nasılsınız?

Kızçelerimmmmm :KK200: :KK200: Çok ihmal ettim burayı biliyorum :KK43: 24.haftadan beri sürekli ağrı çekiyorum bir oram bir buram derken kendi derdime düştüm, 24.haftada işten ayrılacakken patronumun önerisiyle 32.haftaya kadar rapor götürdüm iş yerine. 35+3 olduk bugün, gündüz doktordaydık 2750 olmuş kilosu biraz tombik :emir_bebek:

Normal doğuma karar verdim H E H E ve morcivertkedi morcivertkedi kuzularımın sayesinde. Eğer Allah'tan bir şey gelmezse normal yapacağım inşallah.

Hamile yogası, yürüyüş yapıyorum. Pilates topuyla doğumu kolaylaştıran hareketler yapmaya çalışıyorum inşallah güzel olur her şey. Bu ayın sonunda bekliyoruz ipek böceğimi inşallah. Doğurursam H E H E morcivertkedi morcivertkedi G gamzeli_bebis ve 1609ece 1609ece size haber verir. Siz nasılsınız?
Ben çok iyiyim mesela hamileyim 🙏❤️ Allah sağlıklı kolay Doğum nasip etsin Brrk Brrk cım 😊

Sen elinden geleni yap , Takdiri Allah'a bırak . İnşallah kalbindeki gibi olur Rabbim yardımcın olsun. Sizden doğum hikayeleri aldıkça bizde cesaretleniyoruz normal düşünüyoruz tabi. Hayırlısıyla gelsinde, inşallah gözümüz yollarda bekliyoruz bizde ipek kuşu. Sonra kardeşlerine bıraksın sırayı 😊😊

X