Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar bizimki gececi herhalde gün boyu çöm hareket yok gece coşuyor 😂 gündüz çalışıyorum belki hissetmiyorum koşturmaktan sizce neden gece coşuyor bu bebişler 😂

• Beğen
Reactions: H E
Günaydın kızlar bizimki gececi herhalde gün boyu çöm hareket yok gece coşuyor 😂 gündüz çalışıyorum belki hissetmiyorum koşturmaktan sizce neden gece coşuyor bu bebişler 😂
Bizimkide Bi ara gece çok hareketliydi ama bu hafta maşallah gündüz coşmalarda 🙈
Gece yatarken 1 2 hareket edip yatıyo galiba akıllı kızım 🙈😁 valla hep dua ediyorum inşallah abisi gibi düzen oturturuz uykusunu. Erken yatıp erken kalkar inşallah 🙏🙈 abisi gibi full hareket olacak ama belli zaten karnım delinecek gibi oluyo bazen, canım yanıyo valla yapıştırıyor sağ sol

Bizimkide Bi ara gece çok hareketliydi ama bu hafta maşallah gündüz coşmalarda 🙈
Gece yatarken 1 2 hareket edip yatıyo galiba akıllı kızım 🙈😁 valla hep dua ediyorum inşallah abisi gibi düzen oturturuz uykusunu. Erken yatıp erken kalkar inşallah 🙏🙈 abisi gibi full hareket olacak ama belli zaten karnım delinecek gibi oluyo bazen, canım yanıyo valla yapıştırıyor sağ sol
yaa ne güzel bir şey onu hissetmek bende o günlere gelirim insallah hayal gibi geliyor :KK36: :anneadayı:

Evet benimde bazen yakıyor canımı neye kızdı bu kadar diyom bazen su gibi akıyor bazen elimin koyduğum yere tepki veriyor . İnşallah akıllı uslu bir bebek olur tabi en başta sağlıklı olması 🙏

çok şükür bugüne kadar iyi geldik ☺️

icecreamm icecreamm Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi @biprensesannesi nasılsınız ??
Unutmadigin için çok sevindim😊😊 cnm
Ben instagramdan maçun aldim gecen ay memnun kaldim iki gune yakin koyuluk gördüm lh testinde ama pek degerlendiremedim buayda adet görürsem tekrar sipariş vericem
11 gunum kaldı adete 😅😅 test yapmaya başladım bağımlılık oldu valla çıkmayacağını bile bile
Masallah sende buyutmussun minnosu😍

icecreamm icecreamm Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi @biprensesannesi nasılsınız ??
Unutmadigin için çok sevindim😊😊 cnm
Ben instagramdan maçun aldim gecen ay memnun kaldim iki gune yakin koyuluk gördüm lh testinde ama pek degerlendiremedim buayda adet görürsem tekrar sipariş vericem
11 gunum kaldı adete 😅😅 test yapmaya başladım bağımlılık oldu valla çıkmayacağını bile bile
Masallah sende buyutmussun minnosu😍

• Beğen
Reactions: H E
X