Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
8 eylülde gittim canım, 6 ekimde randevum var, tahlillerime verdim çıksın sonuçlar ptesi salı, çarşamba da randevum var. Bakalım konuşucaz doğumu falan da
Aydan aya gidiyorsun dimi hala, umarım herşey güzel çıkar. En son kaç gramdi kaç haftalikken

Aydan aya gidiyorsun dimi hala, umarım herşey güzel çıkar. En son kaç gramdi kaç haftalikken
Yok ben 3 haftada 1 gidiyorum canım, Dr u değiştirsem mi dedim de o yüzden randevu almakta geciktim. Devam edeyim başından beri ona gidiyorum diye. Yoksa ben hep 3 haftada 1 gittim bu amniyotik banttan dolayı falan kayıplardan dolayı da riskli diye. Bu defalık 1 ay oldu yani. Şimdi 28 haftalıkken gidicem Bi de işte 31 haftada çağırır zaten 32 de aspirin bırakıcaz. 23+3 te 700 gramdı galiba canım. Boyunda 33 cm demişti bundan sonra hızla alır dedi. Ki ben 1 haftadır koca tekmeler yiyorum canım yanıyo valla bazen galiba baya büyüdü 1 kg yu geçmiştir biraz kesin bakalım ne durumda senin nasıl gelişimi canım

Kızlar suyum fazlaymış . Şekerim normal çıktı. Neden acaba? Kötü bişey mi okadar?
Çok mu fazla suyun?
Benimde oğlumda da hep suyun fazla çok güzel derdi dr, şimdi kızım da da suyun biraz fazla ama çok güzel gelişiyor dedi. Çok çok fazla olunca risk diye biliyorum. Su fazla olup bebek gelişimi geri gelirse galiba risk demişti Dr Dr un açıklama yapmadı mı

Millet hizmet edeceğine hizmet bekliyor

Çocuğun gelişimi çok iyi dedi suyun fazla belki şeker yendiğinden dedi emin olamadı takip edeceğiz dedi

Çocuğun gelişimi çok iyi dedi suyun fazla belki şeker yendiğinden dedi emin olamadı takip edeceğiz dedi
O zaman takip etsinler belki çok fazlaysa takip ediliyor. Bana ayrıntılıda da baktı biraz fazla ama çok iyi dedi geçti takip edilsin demedi. Az olmasından sa yinede fazla olması bence daha iyi

Bende 24haftalikken gitmiştim, biseylerden dolayı geri kalmış biraz öyle gözüküyor dedi. İçtiğim vitaminler hiç ise yaramamış, iğne olarak b12verdi , d vitamini falan haftada bı kapsül olarak değiştirdi. Zaten decavit devam, tsh şuan normal gidiyor Allah'a şükür bı sıkıntı yok başka , idrar yolu enfeksiyonum vardı onu da atlattım. Bu ay başı kontrole tekrar gidicem işte benimde 1ay oldu. Bazen öyle tekme yiyorum ki inşallah bı sıkıntı yoktur kuzumun. Çok strese girdim doktor öyle söyledikten sonra Rabbime sığındım . En son 740gramdi

740 iyi canım ama 24 haftalıkken. Niye geri dedi ki bizim ki 700 Dü heralde 1 hafta önde diyodu. Valla beni ilaçlar çok şişirdi. Benimde b12 çok düşüktü bulantılardna hiç beslenemedim kaç ay diye hepsi düştü. Kan değerlerim düşüktü geçen ay yani. D vitmainde düşüktü. Bu ay b12 düzelmiş kan değerleri sınırın çok az altında d vitamini de düşük. Ama Dr sendeki düşüklük bebeği çok etkilemez o senden alıyor zaten san abişey kalamıyor sen ondna halsiz sin diyor.
Benim kullandıklarım,
Mom vital
Coraspirin
Magnimore (magnezyum)
Apikobal (b12)
Gyneferon günde 2
Bide progestan fitil doğuma kadar

Benim bebiş galiba doğum pozisyonuna geçti artık, 2 gündür tam mideme yapıştırıyor tekmeleri mide yanmalarım başladı kafa aşağıda, baskı yapıyo, ayaklar mide de kaburgalara vuruyo

MasaAllah Alllah anali babali buyutsun Elcinim Rabbimiz vatana millete hayirli imanli Kuranli evlat eylesin sanada coook gecmis olsun

Reactions: H E
Kızlar kim bu gelmek icin zor bekleyen millet
Canım bebek görmeye değil, sohbet muhabbet yapıp çay kahve içmeye gelen çoktu oğlumda. Maalesef şimdi 2 çocukla kimseye çah kahve uğraşamam anca yakın akrabalara yanımda birileir olursa yardımcı onlar yapar artık.

Benim bebiş galiba doğum pozisyonuna geçti artık, 2 gündür tam mideme yapıştırıyor tekmeleri mide yanmalarım başladı kafa aşağıda, baskı yapıyo, ayaklar mide de kaburgalara vuruyo
Yaa mide yanması demee, gece kaç oldu hala uyuyamadim. Geceleri hortlak gibiyim soguk süt iciyorum 10dk anca fayda ediyor . Doktora gaviscon yazdirmayi düşünüyorum. Zaten bu saatlerde çok hareketliyiz masallah , yatakta dön dur işim zor

Bende gidince yazırıcam canım mutlaka benimde başladı çünkü yanmalar, süt işe yarıyor şimdilik ama yaramayacağı zamanlarda gelecek
Hazırda dursun alayım.
Oğlumda tam 9 10 şişe içtim son 3 ay asla süt fayda etmemişti. Saçlı doğar derler batıl inanç ama baya saçı vardı oğlumun hala öyle maşallah gaviscon en zararsız ilaç suya dönüşüyor midede diye kaç Dr a sormuştum içiyordum rahat rahat yani. Çünkü son ay özellikle su içsem midem yanıyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…