Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay ne güzellll bizim evi bilmeyen yok doğsun diye zor bekliyo millet sıraya dizilip gelirler patır patır, asla aramaz kimse
Düşüncesizlik ama kuzum ya
Ben bide kapalıyım biri gelse kapan falan derken sıkıntı basar valla .

Ne kadar güzel ya bende kabul etmek istemiyorum en azından 1 ay ama bunu insanlara nasıl söylerim bilmiyorum birde tam kışa denk gelicek bizimki hastalıktan falan çok korkuyorum

Reactions: H E
Bende öyle kapalıyım isterim gelsinler etsinler ama bizimkilere elini veren kolunu kaptırır. Gitmez bilmezler. Artık yaşayıp göreceğiz. Bende odamdan çıkmam onlar gidene kadar misafirliğinde süresi var birde aile apartmanı

Reactions: H E
Ne kadar güzel ya bende kabul etmek istemiyorum en azından 1 ay ama bunu insanlara nasıl söylerim bilmiyorum birde tam kışa denk gelicek bizimki hastalıktan falan çok korkuyorum
Kuzum bu konuda eşin konuşmalı .
daha toparlanmadılar gibi bir konusma yapsın. Gelenler inan çok anlayışsız çocuğu öpmeye falan kalkıyorlar. Yüzünü elliyorlar .
ee gekenlerin çocujları oluyo onlar kucağına almak sitiyo çok korkunc

Bende öyle kapalıyım isterim gelsinler etsinler ama bizimkilere elini veren kolunu kaptırır. Gitmez bilmezler. Artık yaşayıp göreceğiz. Bende odamdan çıkmam onlar gidene kadar misafirliğinde süresi var
Aynen kuzum en güzeli uyuyun zaten müsait oldugun an .

Ya evet mümkün olduğunca kabul etmemeye çalışcam bende ama yapamazsam da bebeğimi bi 5 dk gösterip odasından çıkarmamayı planlıyorum

Insallah bende gireyim bu listeyeee 3
Kasimi bekliyorum

Yok valla en iyisi kuzum, şimdi bile asla arayıp sormadan çt kapı gelirler, yani nadir anlayışlı düşünceli insan arar. Doğumda oğlanda öyleydi ilk 1 hafta zaten yol geçen hanıydı hep hastalar bile geldi gitti kimse lohusa bebek var demedi. İyi valla hasta olmadık yani o dönem. Sonra sonra baktım bana yardım eden kimse yok dlei gibi kendim çabalıyorum herleye koşuyorum dedim kimse gelmesin yeter yani. Mevlüt yapıcam zaten gelsinler o zaman diye. Şimdide valla kimse küsmesin zaten 2 çocukla uğrşaıcam ve eminim yine kisme yardımcı olmayacak. Çekilecek kenara. Yardım edenlere de laf söylerler bide.
Artık 1 2 ay zor olur ama sürekli konuşa konuşa anlarlar inşallah. Misafircilikle uğraşamam asla ama işte herkes evi bildiği için çat kapı da gelecek olanlar olacak o kesin

Allah yardımcın olsun kuzum ya .
Hiç çekinme öat çat söyle .
kimse sizden değerli değil

Yaa böyle gitmemeliler bebe dediğin az durur gece uyur niye analarına benziyor bunlar benim annemde yaşattığını yaşayacaksın deyip güzel teselli veriyor

Allah yardımcın olsun kuzum ya .
Hiç çekinme öat çat söyle .
kimse sizden değerli değil
Yok bu defa kendimi hasta etmicem valla söylicem bir de oğlanda afadetsiniz kendimi parçaladım aman servisler sunumlar ikramlıklar. Sonuç benim bebek göaneye gittiğim heryer de kahve yanına çikolata yada 1 çeşit tatlı koydular hep. Dedim bana hep aman ayıp millete falan çeşit çeşit yaptırdılar. Şimdi 2 çocukla zaten Bi tarafımı kıbırdatmam valla kahve yanına tatlı bitti ttalıyıda hazır zaten kafam rahat o yüzden bir de misafiri düşünemem valla. Gelen görür kahvesini içer gider

Iyi aksamlar kızlar sizlerlede paylaşmak istedim. 8 kasim cuma günü mevlid kandili.
Peygamber efendimiz S.a.v dogum günü.
Dualarimizda hem kendimizi hemde ici evlat hasretiyle yanan kardeşlerimizide analim. Kimin duası kabul olur bilinmez.

Mevlit Kandili'nde kimin bir dileği varsa akşam namazını kılıp yerinden kalkmadan 40 kere Fatiha süresini okuyup ardından şu duayı ederse kabul olunur.

“Allah’ım ! Senin ilmin benim isteğime yeterlidir. Fatiha hürmetine dileklerimi ihsan eyle. Senin keremin bana kafidir. Kereminle muamele eyle. Fatiha hürmetine gönlümde olanı meydana getir Allah’ım!”[/

Çat kapı gelen olmaz evimizi pek kimse bilmez
Eşimi arıyorat gelmek istiyoruz diye eşiöde elçin daha toparlanmadı bebekle alışmaya çalışıyorlat diyor

Iyimis valla en doğrusu da o bence mevlut yapılır herkes gelir oldu bitti işte

Kızlar suyum fazlaymış . Şekerim normal çıktı. Neden acaba? Kötü bişey mi okadar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…