Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar elçin doğurdu haberiniz olsun 😍💃
Bizde şuan detayları alamadık ama sabaha karşı doğurmuş gözümüz aydın 😍😍😍
Gelinim geldi😀😀😀
😊😊😊 H E H E gozunuz aydin cnm. Rabbim saglikli hayrli omurler versin ikinize de
@gamzeli_bbebis sen de hep guzl mujdeler al insllh 😊
Kizlar ben de bikc gun once kontrole gittim. Cok sukur iiyiz. Dr %70 erkk dedi. Bize de ppili dusuyor galiba 😀 gelin ariooom 😀😀😀

😊😊😊 H E H E gozunuz aydin cnm. Rabbim saglikli hayrli omurler versin ikinize de
@gamzeli_bbebis sen de hep guzl mujdeler al insllh 😊
Kizlar ben de bikc gun once kontrole gittim. Cok sukur iiyiz. Dr %70 erkk dedi. Bize de ppili dusuyor galiba 😀 gelin ariooom 😀😀😀
Kız gelinden bol ne var burda bak ben seçiyom içlerinden🤣🤣

Bebeklerde Red dönemi oluyor ilk 6 ay içinde bizimde oğlan da öyle olmuştu :)
O Red dönemi geçene kadar yanında uzanarak emzirirdim bazen 🙈 öyle öyle yatarak emdi Bi süre sonra da normale dönmüştü inşallah sizin eöyle olur geçicidir muhtemelen
İnşaallah öyledir canım. Bende bi şekilde emzirmeye devam ediyorum bakalım. :)

Kizlar bana bi akil verin bu sabah ovulasyon testi yaptim ben yeniden mi yumurtluyorm regl olmama 7 gun var ve 19 ekimde yumurtladigima eminim cunku akintim cok ciddi oldu bu ne simdi peki

Eklentiler

• 20191026_110928.jpg
    20191026_110928.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 34
Kizlar bana bi akil verin bu sabah ovulasyon testi yaptim ben yeniden mi yumurtluyorm regl olmama 7 gun var ve 19 ekimde yumurtladigima eminim cunku akintim cok ciddi oldu bu ne simdi peki

Aa bende aynı durumdayım 😁😁 bi türlü tamamen silinmedi yapıştı kaldı smn adete 7 gün var test yaptın mı bgn ?

Eklentiler

• Screenshot_20191026-123658.png
    Screenshot_20191026-123658.png
    348,9 KB · Görüntüleme: 23
Aa bende aynı durumdayım 😁😁 bi türlü tamamen silinmedi yapıştı kaldı smn adete 7 gün var test yaptın mı bgn ?
Test yapmadim iki gundur gebelikk testi yapiyordum 3 4 saat sora ikinci cizgi cikti hepsindede bugun ovulasyon yaptm cok koyu cikti yine mi yumurtluyoruz bune ya valla sinir oldum iyice

Bu arada senin yumurtlama 22 ekimde olmus sanrim birde bu iki cizgi silikde olsa hep oluor bende ama ilkkez adete yakin cok koyu cikti beni.

X