Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bende dayanamadim esime gosterdim testleri oda mumkun degil daha cok var gasta olmana dio gariban o bile netin ne oldugunu ogrendi iyice:KK43: erken gebelik testi alicam ondada cizgi olursa vericem kan hemen
Canım seni üzmek istemem ama kuruma çizgisi gibi duruyor ikiside malesef inşallah bi kaç gün içinde daha net çıkar

Yarin yapicam kismetse ama biyandan da bekle diyo esim :KK43: ovula ultra erken gebelik testi almis bide normal kaset tipi var gebelik testi bakalim ikisinden birini yapicam
Belirtin falan var mı eğer ihtimal veriyorsan erken gebelik testini bir iki gün sonra yap. Ama meraktan yapacaksan normali yap artık varsa bı tık koyulaşma olması gerek 🤗

Belirtin falan var mı eğer ihtimal veriyorsan erken gebelik testini bir iki gün sonra yap. Ama meraktan yapacaksan normali yap artık varsa bı tık koyulaşma olması gerek 🤗
Valla kasiklarim ve basim cok agrio 2 gundur bunlar belirtiyse:) onun disinda goguslerim normalde hassasdir ama inadina 1 grm hassaslik yok suan:) muhtemelen testlerde sorun var ben suan takvime baktm yanlis girmisim tarihi daha regl me 9 gun varmis yarinda yapmam test yarin 8 gun kaliyor daha erken.kizim 7 yil once olunca belirtileri unuttum acaba tek ve en onemli belirti goguslerde mi oluyor🤔

Valla kasiklarim ve basim cok agrio 2 gundur bunlar belirtiyse:) onun disinda goguslerim normalde hassasdir ama inadina 1 grm hassaslik yok suan:) muhtemelen testlerde sorun var ben suan takvime baktm yanlis girmisim tarihi daha regl me 9 gun varmis yarinda yapmam test yarin 8 gun kaliyor daha erken.kizim 7 yil once olunca belirtileri unuttum acaba tek ve en onemli belirti goguslerde mi oluyor🤔
Benim İlk göğüslere vurdu ama gün olarak bakınca neredeyse yumurtlamadan 5-6 gün sonra başladı göğüs hassasiyeti. Kasık ağrım da gece lavaboya kalkınca olmadı geri yatağa yattığımda nefes alamıyorum sandım bildiğin bıçak sallanması gibiydi 10 dakika hareketsiz sırt üstü yattım. Sonra seçim zamanı yerimden kalkarken kasığıma ağrı girdi öyle test yaptım 🙈 adete yakınken de yine o bıçak saplanması gibi ağrı oldu adet günüm de o belirgin göğüs hassasiyeti falan gitmişti normal adet belirtilerim vardı korkudan gece 4te acile gidip kan testi tekrarlamıştık 🙄

Kızlar elçin doğurdu haberiniz olsun 😍💃
Bizde şuan detayları alamadık ama sabaha karşı doğurmuş gözümüz aydın 😍😍😍
Gelinim geldi😀😀😀
Ayyy hadi çok şükür kurtuldu 🙏🙏🙏 kavuştu kıızna yaaa darısı bİze inşallahhh 🙏🙏🙏😍😍
Detayları da alırız müsait olduğunda inşallah iyi olsun larda

sağol kuzu haber verdiğin için senin de gözün aydın gelinin gelmişş.. benim kızı istersen vermicim onu da belirteyim :KK45:
tüm kızlar benim gelinim :KK70: :KK70:
eceninkide elifinkide elçininkide :KK70:
seçicem içinden hangisi daha güzelse :KK70: :KK70: :KK70:
seninkide olur aslında abla hem benimkinden küçük en azından :KK70:

diğerleri hep büyük :KK70:

tüm kızlar benim gelinim :KK70: :KK70:
eceninkide elifinkide elçininkide :KK70:
seçicem içinden hangisi daha güzelse :KK70: :KK70: :KK70:
seninkide olur aslında abla hem benimkinden küçük en azından :KK70:

diğerleri hep büyük :KK70:
yanii ona göre düşündüm bende dedim en uygunu benimki ama o seçmiş dedim :))

Sen ne yaptın adet oldun mu

Ben adet oldum canım malesef ama kimyasal geçirdiğimi düşünüyorum :KK43:
Kızlar elçin doğurdu haberiniz olsun 😍💃
Bizde şuan detayları alamadık ama sabaha karşı doğurmuş gözümüz aydın 😍😍😍
Gelinim geldi😀😀😀

H E H E gözünüz aydın canım sanada çok geçmiş olsun Allah ömrünü bereketli etsin yavrunun ve sizinde 💞 Hayırlı evlat olsun inşallah

Gamzeli bebişcim seninde gözün aydınn 😍😍

X