Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum t c diye görünüyo onu diyom ilk c sonra t olması gerek ondan dedim neyse dediğim gibi, ters çevirip baktım

Yok ben seni anladimda anlayamadım düz çektiğim zaman program algılamıyor kendisi ters istiyor niye öyle bende bilmiyorum çizgi hizala seysi felan var kendisi hesaplıyor yanında doruk felan yazıyor ya otomatik kendisi yapıyor onları

Valla bende dayanamadim esime gosterdim testleri oda mumkun degil daha cok var gasta olmana dio gariban o bile netin ne oldugunu ogrendi iyice erken gebelik testi alicam ondada cizgi olursa vericem kan hemen

Ne kadar var adetine ?

Labuqick gebelik testiyle yapmistim ama diger sayfalalarda da bu test hakkinda surekli silik ikinci cizgi cikartiyor yazmislar bende sevinemiyorum oyuzden elimdede 10 tane falan o testten var baska marka yok erken gebelik testi alip yapicam bakalim 5 aydir umudla bekliyorm

Ben daha önce 5 tane kullandım öyle bişey yaşamadım ama duydum çizgi çıktığını testini beklemiş halini atarmisin bi

Ben bir hafta-10 önce öğrendim idrar testiyle (net gün söylemiyorum çünkü dış gebelik sonrası hamile kaldım gün konusunda emin değilim o yüzden)
İnşallah testler yanılmıyordur
Insallah bir tane kizim var 7 yasinda kardesim yok die okadar uzuluyorki oda cok etkiliyor beni insallah hayirlisiyla olur

İnşaallah canım :)

Bende anlamadım. Kendini geri atıyor, kafasını çeviriyor zar zor tutuyorum, güçlenmişte küçükken oldugu yerde duruyordu. Şimdi koltukta takla atıyor.
Bebeklerde Red dönemi oluyor ilk 6 ay içinde bizimde oğlan da öyle olmuştu :)
O Red dönemi geçene kadar yanında uzanarak emzirirdim bazen öyle öyle yatarak emdi Bi süre sonra da normale dönmüştü inşallah sizin eöyle olur geçicidir muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…