Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yukarida yanlis yazmisim 2 test yaptim ikisindede hayali cizgi var karartma yaptm fotoda ole belli oluyor ama ben ciplak gozle hemen gorebiliyorum sizce testler mi yanlis regl e cok var bukadar erken cikarmi
hcg mi o olabilir çıkabilir 7 8 gün önceden gördük çizgiler, hayali de görünmüyor test versen mi acaba kan testi?

hcg mi o olabilir çıkabilir 7 8 gün önceden gördük çizgiler, hayali de görünmüyor test versen mi acaba kan testi?
Esime soylemedim temmuz ayindada hamileyim die havalara uctuk kimyasal oldu cok uzuldu yine uzulur die ondan gizli yapiorum kan testi vericem bikac gun gecsin die elimde daha test var aksam yine yapsam diorum biyandada korkuyorum 2 test de yanlis degildir dimi

valla yanlış mı bilemiyorum istersen bir de yarın sabah dene aynı markanın testleri mi hepsi ve hangisi?

Laboiqck marka hepsi ayni evet internetden toplu almistim gecen ay hergune bir test yaparim die bu arada testlerin ikisinide dun aksam yaptim 3 saat arayla

Bende iyiyim canım. 30 unda 4 ay bitiyor. Pazartesi aşımız var. Zar zor emziriyorum, emmek istemiyor
uyy maşallahh biz de görücez inşallah doğup da 4 aylık olup büyüdükleriniii:)

neden emmek istemiyor acabaa yaa.. bu güne kadar emip de şimdi emmemesi ilginç. : (

uyy maşallahh biz de görücez inşallah doğum da 4 aylık olup büyüdükleriniii:)

neden emmek istemiyor acabaa yaa.. bu güne kadar emip de şimdi emmemesi ilginç. : (
İnşaallah canım :)

Bende anlamadım. Kendini geri atıyor, kafasını çeviriyor zar zor tutuyorum, güçlenmişte küçükken oldugu yerde duruyordu. Şimdi koltukta takla atıyor.

Duru kuzucum niye böyle yapıyon bize, her gün gelip bakıyorum doğdun mu diye teyzem çık artık sağlıcakla

Herşeyin hayırlısı allah'tan inşallah güzel sonuçlanir❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…