Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E doğur artık sende Bi zahnet dermişimmm 🙈🙈😍😍
40+5 te doğum yapmış biri olarak 😁
Ay valla fenalık geliyo insana dimi gün geçtikçe saatler geçtikçe 🙈 hadi artık doğsun gelsin yeter taşıyamıyorum diyosun 🙈🙈
Yarın dimi kontrol bakalım ne dicek Dr 🙏
Yarına sadcee nst var kuzum daha cumartesı baktı sanmıyorum muayene etceğini

ay keşke ama yarını bulur 😍
Bu kadar koyu olması çok iyi canım benim ki iki gün böyle oldu ben ilişki yasağı var kaçırdım demistim daha da yapmadım iki gün sonra olmuştu ilişki ama tutmuş minnoş 🙈 inşallah bu ay senden de güzel haberler alacağız düzenli ilişkiyi bırakma yeter en azından bir kaç defa daha iki güne bir olsun😍

Eklentiler

• Screenshot_20191022-221118.png
    Screenshot_20191022-221118.png
    328,2 KB · Görüntüleme: 13
Bu kadar koyu olması çok iyi canım benim ki iki gün böyle oldu ben ilişki yasağı var kaçırdım demistim daha da yapmadım iki gün sonra olmuştu ilişki ama tutmuş minnoş 🙈 inşallah bu ay senden de güzel haberler alacağız düzenli ilişkiyi bırakma yeter en azından bir kaç defa daha iki güne bir olsun😍

Dün oldu bugün oldu yarın da test silinirse olur silkinmezse bi sonraki.gune bırakırım oruca tutuyorum zor oluyor maffoldum valla tutacaksa tutsun artık yordu valla inşallah diyorum😣 çok saol cnm amin ❤

Kendimi çırılçıplak hissediyorum 🥺
e tarihi değiştir ileri tarihe at kuzu o kadar dert ettiysen:) doğumların %15i tahmini doğum tarihinde olurmuş kuzum.. üzülme sağlıkla gelsin de varsın geç gelsin.

X