Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oy maşallah kuzuya Allahım bize de o haftaları göstermeyi nasip etsin
Sancıları in düzensiz başladıysa 1 haftaya gelir belki canım sağlıkla gelsin inşallahhh
Bizim erken doğum riski var bakalım bizimki ne zaman gelecek. Oğlumda ne kasılma ne sancı zerre kadar hissetmedim olmadı 40 hafta, deli gibi de iş yapardım yürüyüşler yapardım. Bunda şuradan şuraya markete gitmeye halim yok, korkuyorum zaten kasılmalar oluyo stresten.
Rahim ağzı uzunluk iyi ama kasılmalar olduğu için erken doğum riski var dedi dr
Günde 10 kereydi Bi ara düştü 4 5 lere ama stres yaptıkça artıyo bazen hayırlısı olsun arıtk. Kan değerlerim de çok düşük hiç dikkat edemiyorum beslenmeye tabi evde 1 tane daha çocuk olunca hbişey gelmiyo aklına, tek başına bakınca öyle, bakalım 2 çocukla neler yapıcaz tek başıma desteksiz bbüyütücem belli oldu kimseden destek yardım yok. Hamile olduğumu Ben de unutuyorum bazen çevremdekilerde sağolsun hiç destek olmadığı için beni hamile olarak görmedikleri için kendi kendime yaşıyorum hamileliği
Sağlıkla gelsinde artık önce şu 32 haftaları geçelimde inşallah gerisi Allah a emanet. Fitil ve magnezyum kullanıyorum inşallah faydası olur

İnşallah canım ya ilkinde bu kadar yorgun hissetmiyordum valla
Çok zormuş
Ahh canım, ilkler prenses gebelikmiş ben öyle diyorum kendime
Ah nasıl rahat geçmiş, istediğimi yedim içtim gezdim, yürüyüşler sporlar pilatesler, kitap okumalar, müzik dinlemeler, örgüler vs vs prenses gibi dinlenerek istediğimi yaparak geçmiş valla. Şimdi Allah yokluğunu vermesin ama zormuş. Çevremden duydum hep yok çok kolay zart zurt bize kolay denk gelmedi demekki. 3 aya kadar normal bulantı, 3.aydan sonra etrafa söyleyince birden nasıl Bi nazar değdiyse içim dışıma çıktı 11çhaftadan 17 18 lere kadar dlei gibi kustum. Başımı kaldıramam kimse de destek olmadı
Bide oğlana bakmak zorundaydım tabi.
Heh tamam bitti rahatım dedim 22 23 haftadan beridir kasılmalarla uğraşıyorum çünkü hep stresle geçiyo hamilelik hiç dinlenemiyorum. Bütün gün akşam yatırana kadar ben bakıyorum tek başıma oğlumun herşeyi yle ben ilgileniyorum, tabi bütün gün de kasılma halsizlik yorgunluk ne yedim ne içtim bilmeden geçiyor çok zormuş. Eş desteği ailesi yakın olanlar çok şanslı, bence onların 2.çocuk 2gebelikler kolay geçiyor anlamış oldum

Eki Görüntüle 2545509
Bata 6 var Gonulmeyvesi gibi saatler sonra cikan cizgi yaptigimda bembeyazdi ben umitlenmiyorum cunku adet agrilarimda basladi bikac gune lekelerle birlikte baslar

Dünkü testim bugünkü testim marka farkı çıkarmayabilir mi acaba ?
Foto da belli olmuyo ama açık pembe çıkan çizgi daha önce hep gölge olarak görüyodum çizgi görünce umutlandım ister istemez
Ve bu ayda kirpiklerim dolanıyor hep birbirine saçma olabilir ama test yapmadan önce hamile olabilirim diye his gelmişti içime inşallah hislerim beni yanıltmazz Rabbim hepimize nasip etsinn

Eklentiler

• 2019-10-16 12.14.10.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 32
Cnm umudumuzu yitirmeyelim tabiki ama biraz daha bekle istersen 2 gun sonra tekrar test yaparsın

Ikıncı yaptın test bozuk ama ?

Kızlar bu gece çok acaip rüya gördüm kapıma bi bebek bırakılıyor kundak tarzı bişeyde ama okadar kucukki kafasi forunuyor sadece kardesim diyor bu bbegin alti nerde o öyle söyleyince kafasını koparmışlar sanıyorum alıyorum sağlam bi şekilde bebek ama çok küçük sarıp sarmaliyorum onu bebek erkek ama konuşurken seko kiz diye konuşuyor polise götürmek istiyor ben istemiyorum kız bebeği diyo bise.olur diyo ama her şeyi mavi bebeğin görünüsude o arada yetimhane yemi.gotursek deyince ben polisi kabul ediyorum o ara eşimle kardeşim oyunmu oynuyor tartışıyor mu bi gürültülü ortam oluşuyor bebek bana sıkıldığını.soyluyor bende onlara kiziyorum ama bebeğin üstünde not var 4 günlüktür iyi bakin diye evden cikarken uyandim ilk defa bukadar net ruya hatirliyorum genelde bebek gördüğüm zaman bebek haberi alırım çevremden bakalım kime kısmet olcak

Hayr olsun canım inşallah kendi bebeğinin haberini alırsın

Anlamamak mümkün mü kız idrar bi yerde toplanmis kaç kere söyledim iki damlada fazla damlatmayın çok çok damlatinca sonuç değişmiyor aksine testi bozuyorsunuz yarın yine yap
Bende 3 damla damlattım zaten 3 den fazla damlatmam testim bitti artık eşim işten gelirken içine doğup alırsa orasını bilmem

Reactions: H E
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…