Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Baya belirgin kız hadi inşallah ❤❤

Cnm bende beylikduzu reyap mehmet alicige gidiyorum bi arastir istersen baya memnunum. Hamilelik onceside ona gitmistim hep

Gonulmeyvesi yaa canim bariz belli insallah yarin daha belirgin cikar ,beni de etiketle

İnşallah canımm bilmiyorum yaa bekledikten sonra çıkan çizgilere güvenmeyin diyorlar ama ilk kez çizgi oluştu yaa ondan heveslendim
Bide akşam yaptığım testtr hiç.bişey çıkmadı
Sabah ki dr negatif olursa anlarım ki yok
Allah hakkımda hayırlı olanı nasip etsin

Bu ay çok farklı bi istek oluştu içimde diğer aylarda olıyodu ama bu ay daha kuvvetli.bi istek oldu Allahım hayırlara çıkarsın

Cnm bende beylikduzu reyap mehmet alicige gidiyorum bi arastir istersen baya memnunum. Hamilelik onceside ona gitmistim hep

O hastanede kürtaj oldum mesut karakusa gittim bende görümcem araştırdı ama doktorun tavrı pek hoşuma gitmedi eşiminde içine sinmedi o doktorda duydum onada bakabilirim hastaneyi çok beğeniyorum otel gibi hastane yapmışlar çok temiz odaları güzel kenti konsepti felan hepsi içinde ama o doktorada bakacam mutlaka ❤ saol cnm
15yusra11 cnm sanada yakın hastane sende gidebilirsin o doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…