Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H E H E bugün sen hatrıma geldin canımm 🤗pencere önünde bariz çizgi gördüm heyecan yaptım baya ama akşam tekrar yaptım bişey çıkmadı sabah ilk idrarla denicem batıma 4 gün var kızlar bana dua edinn noluuurr Allahım isteyen herkese içinde bana da nasip etsinn amiinn

Baya belirgin kız hadi inşallah ❤❤

Valla bende hesaplamadım 11rinde adet oldum benimde 28 hesap yapmadım çünkü geç yumurtlucam büyük ihtimalle bu tarz şeyler yedim zaman geç yumurtluyorum 😁😁 adetin 10.gunu test yapmaya başlarim pik ne zamansa ona göre hesaplsirm 😁😁
Biliyorum kuzum ❤ beylikdüzü medilife da bi bayan doktor var yorumları çok iyi sena mi neydi adı gerçi iki bayan doktor var ama ful çekiyorlar randevu için arayinca 2 ay sonraya anca gün alıyorsun ama sürekli nasıl olacak bilmiyorum 😁
Cnm bende beylikduzu reyap mehmet alicige gidiyorum bi arastir istersen baya memnunum. Hamilelik onceside ona gitmistim hep

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi yaa canim bariz belli insallah yarin daha belirgin cikar ,beni de etiketle ❤️

İnşallah canımm bilmiyorum yaa bekledikten sonra çıkan çizgilere güvenmeyin diyorlar ama ilk kez çizgi oluştu yaa ondan heveslendim
Bide akşam yaptığım testtr hiç.bişey çıkmadı
Sabah ki dr negatif olursa anlarım ki yok :KK43:
Allah hakkımda hayırlı olanı nasip etsin

Bu ay çok farklı bi istek oluştu içimde diğer aylarda olıyodu ama bu ay daha kuvvetli.bi istek oldu Allahım hayırlara çıkarsın 🌹💞💞

Cnm bende beylikduzu reyap mehmet alicige gidiyorum bi arastir istersen baya memnunum. Hamilelik onceside ona gitmistim hep

O hastanede kürtaj oldum mesut karakusa gittim bende görümcem araştırdı ama doktorun tavrı pek hoşuma gitmedi eşiminde içine sinmedi o doktorda duydum onada bakabilirim hastaneyi çok beğeniyorum otel gibi hastane yapmışlar çok temiz odaları güzel kenti konsepti felan hepsi içinde ama o doktorada bakacam mutlaka ❤ saol cnm
15yusra11 15yusra11 cnm sanada yakın hastane sende gidebilirsin o doktora

X