Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım Allah razı olsun

Rabbım sızlerede nasip etsın ınşallaahhh hep dualarımdasınız
Allah razı olsun cnm
Bende toplu gebelik testi aldım her ay eczaneye gidip tanisikolduk 1 eczane var zaten hiç değilse 7 8 ay aramız sogur dedim adete 1 hafta kaldı bakalım ne olacak

İnşallah canım ya ilkinde bu kadar yorgun hissetmiyordum valla
Çok zormuş

İn
İnşallah canım
Geçecek..
Senin de iyi haberini alırız inşallah en kısa zamanda
Inş cnm an bu ay yok gibi adet ağrılarım başladı idrardada enfeksiyon çıktı ilaç yazdı dr o an hamilelik olabilir diyemedim unuttum eşim de aldı ilaçları tam icecwktim akla geldi icmedim bende öylece kaldı bu şekilde hamile kalmak zor sanki

H E bugün sen hatrıma geldin canımm pencere önünde bariz çizgi gördüm heyecan yaptım baya ama akşam tekrar yaptım bişey çıkmadı sabah ilk idrarla denicem batıma 4 gün var kızlar bana dua edinn noluuurr Allahım isteyen herkese içinde bana da nasip etsinn amiinn

Eklentiler

• 2019-10-15 17.48.47.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 42
  • 2019-10-15 11.16.34.jpg
    216,7 KB · Görüntüleme: 39
Kuzummm inşallah yarın çizgiyi görürsün lütfen benide etiketle

Biliyorum kuzum ❤ beylikdüzü medilife da bi bayan doktor var yorumları çok iyi sena mi neydi adı gerçi iki bayan doktor var ama ful çekiyorlar randevu için arayinca 2 ay sonraya anca gün alıyorsun ama sürekli nasıl olacak bilmiyorum

Hadi yaa bana yakın medillife dahiliye bölümüne gitmiştim metin bey vardı ondan memnun kalmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…