Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım Allah razı olsun :KK200:

Rabbım sızlerede nasip etsın ınşallaahhh hep dualarımdasınız
Allah razı olsun cnm
Bende toplu gebelik testi aldım her ay eczaneye gidip tanisikolduk😅😅 1 eczane var zaten hiç değilse 7 8 ay aramız sogur dedim😊😊 adete 1 hafta kaldı bakalım ne olacak

Canım hayırlı olsun sağlıkla al inşllh kucağına 💗 ilk 3 aylık dönem öyle oluyor ama 2. Trimester da gayet iyi hissediyosun 😊 uygulamalarda öyle yazıyordu gerçekten bende de öyle oldu inşllh sende gün geçtikce daha iyi hissedersin kendini 😊
İnşallah canım ya ilkinde bu kadar yorgun hissetmiyordum valla
Çok zormuş :KK43:

İn
İnşallah canım
Geçecek..
Senin de iyi haberini alırız inşallah en kısa 💿zamanda😚😚
Inş cnm an bu ay yok gibi adet ağrılarım başladı idrardada enfeksiyon çıktı ilaç yazdı dr o an hamilelik olabilir diyemedim unuttum eşim de aldı ilaçları tam icecwktim akla geldi icmedim bende öylece kaldı bu şekilde hamile kalmak zor sanki

H E H E bugün sen hatrıma geldin canımm 🤗pencere önünde bariz çizgi gördüm heyecan yaptım baya ama akşam tekrar yaptım bişey çıkmadı sabah ilk idrarla denicem batıma 4 gün var kızlar bana dua edinn noluuurr Allahım isteyen herkese içinde bana da nasip etsinn amiinn

Eklentiler

• 2019-10-15 17.48.47.jpg
    2019-10-15 17.48.47.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 42
  • 2019-10-15 11.16.34.jpg
    2019-10-15 11.16.34.jpg
    216,7 KB · Görüntüleme: 39
H E H E bugün sen hatrıma geldin canımm 🤗pencere önünde bariz çizgi gördüm heyecan yaptım baya ama akşam tekrar yaptım bişey çıkmadı sabah ilk idrarla denicem batıma 4 gün var kızlar bana dua edinn noluuurr Allahım isteyen herkese içinde bana da nasip etsinn amiinn
Kuzummm inşallah yarın çizgiyi görürsün lütfen benide etiketle ♥️

Biliyorum kuzum ❤ beylikdüzü medilife da bi bayan doktor var yorumları çok iyi sena mi neydi adı gerçi iki bayan doktor var ama ful çekiyorlar randevu için arayinca 2 ay sonraya anca gün alıyorsun ama sürekli nasıl olacak bilmiyorum 😁

Biliyorum kuzum ❤ beylikdüzü medilife da bi bayan doktor var yorumları çok iyi sena mi neydi adı gerçi iki bayan doktor var ama ful çekiyorlar randevu için arayinca 2 ay sonraya anca gün alıyorsun ama sürekli nasıl olacak bilmiyorum 😁

Hadi yaa bana yakın medillife dahiliye bölümüne gitmiştim metin bey vardı ondan memnun kalmıştım 😍

X