Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki yumurta çatladığı günden itibarenmi 14gun satılıyor ertesi günümü 🤣🤣
Silinince +14 kuzum yani normalde 1 gün falan oynar ama bazan 3 4 gün çatlamamış oluyor onun için silinince.. aslında o şöyle tam olarak adet olduğumuzda her halukarda 14 gün önce yumurtamız çatlamışmış oluyor o kural.

Silinince +14 kuzum yani normalde 1 gün falan oynar ama bazan 3 4 gün çatlamamış oluyor onun için silinince.. aslında o şöyle tam olarak adet olduğumuzda her halukarda 14 gün önce yumurtamız çatlamışmış oluyor o kural.

Anladım abla saol ozaman 11 ri veya en geç 12 sinde adet olmam lazim 🤗

Canim biraz bahsedebilirmisin zahmet olmazsa o süreç biraz zorluyor diyolar mesela çalışma hayatı felan oluyormu tüp bebekte
Bana çok zor ve yorucu geldi cnm valla belki bünyem zayıf oldugu içindir bilmiyorum ben çalışmadığım için bilmiyorum ama rapor yazalım demişlerdi demek ki bu süreçte çalışılmıyor diye düşündüm yani transferden sonra bütün işlemi anlatabilirim istersen

Bana çok zor ve yorucu geldi cnm valla belki bünyem zayıf oldugu içindir bilmiyorum ben çalışmadığım için bilmiyorum ama rapor yazalım demişlerdi demek ki bu süreçte çalışılmıyor diye düşündüm yani transferden sonra bütün işlemi anlatabilirim istersen

Ay inşallah cektigin zorluğa değer ❤ çalışma sürecini felan çok merakediyordum ben canim şimdi kaç gün kaldı teste 🤗

Bugünkü ovi testim ama gebelik testlerde bişey çıkmıyor pf bu ay niye bu kadar taktım acep🤣🤔

Eklentiler

• 20191006_142047.jpg
    20191006_142047.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 26
İyiyiz şimdilik çok şükür canım🙏🏻 Sanki hep varmış gibi hissediyoruz galiba oda bize alıştı 😍❤ Siz nasılsınız az kaldı seninde?
Ne güzel ya 😍 sağlıcakla büyüsün hanımefendi 💞
Evet kuzum ayın 17sinde nst ye de başlayacak doktor yavaş yavaş yolun sonuna geliyoruz 🙈

X