Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi hayırlısı en yakın zamnda test yap yada direk kan ver. İnsallah Hamilesındır
Aslında gecen yıl denediğimiz aylarda da böyle gecikmeler olup sonra bir heves kan veriyordum ve kan verdikten sonra regl geliyordu biraz tedirginim o yuzden Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasıp etsin

Hiçbir test yaptırmadım. İlk düşüklerde önermiyoru dedi doktorum .
Ama benımde korkularım var keşke yaptırsaymısım diyorum .

Tamamdır ben reglin 10 günü falan başlıcam yapmaya . Sende yaptıkça at yorumlayalım ..

Oo seni aramızda görmek ne güzel :))

BDV de sık sk gözüme çarpıyordun :)
Artık ana olacam inşallah buralarda takılam az da :halay:

Saat 13.00 de kalkınca bu saatte bile uyku olmuyo doğal olarak :işsiz:

Oghh uyuyun sizz :63:

kızlar iyi geceler nasılsınız bende bu ay bal tarcın çörek otu kullandım inşalalh ise yarar hamile kalirim ve eşime sevgililer gününde hediyesini bebek olarak veririm hamileyim derim insallah ama olmasada şubatta ovu testi deneyecegim kizlar bu akşamı da değerlendireyim kaisklarimda baya sızılar var keskin agrilar H E H E

kızlar iyi geceler nasılsınız bende bu ay bal tarcın çörek otu kullandım inşalalh ise yarar hamile kalirim ve eşime sevgililer gününde hediyesini bebek olarak veririm hamileyim derim insallah ama olmasada şubatta ovu testi deneyecegim kizlar bu akşamı da değerlendireyim kaisklarimda baya sızılar var keskin agrilar H E H E
Reglden sınra kaçıncı gün canım ??
Benım yumurtlama dönemi kasıklarımda çok ağrı oldu ve şeffaf uzayan akıntım oldu ..

Kızlar benimde regle 3 gün kaldı ama hiç umudum yok regl olucam hissediyorujm zaten hiç belirti yok yerleşme kanaması yok bi de sivilcem çıktı oh mis

@HE merveaydiin merveaydiin benim bat 2 yada 3 gün var. Bugun test yaptım tertemiz . Yakında yeni bat i yazarım . Çok üzgünüm ...
Ne demek çok üzgünüm ?
Biz be yapalım o halde ?
Saçmala zaten refl gelmeden hala ümid vardır diyerek karamsarlıga kapılmıyoruz . He en kötü regl gelir onda bile üzülmüyoruzzz nedeeennn belkii bebeğimiz ekim doğumlu olmak istiyo :KK70:

Bide neyden ban yemiş diye bakem dedim ama son mesajlarıda yok :skandal:

Naptınn kızz cabık geeell

kızlar bende aşılama yaptırcam bu ay ama sadece ilaç 1000 tuttu aşılama ücreti hariç bana çıkmıyor rapor ilk çoçugum oldugu için acaba direk tüp bebekmi yaptırsaydım

X