Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4sefer tüp bebek yaptırdım sonuncu tuttu fakat 5haftalıkken öldü
12 yıllık evliyim 31 yaşındayım rabbim beklemediğimiz anda verdi ilk defa doğal hamile kaldım o serüvende 4günde bitti 4gün önce öğrenmiştik ama nasip değilmiş
1 kere vermiş yine verecektir canım duanı eksik etme, isyan etmemeye çalış. Rabbim bekletmeden versin süpriz gelsin bebişiniz

Benimde kan pıhtılaşmam var ikisindede iğne kullandım ama malesef
Ha ilk gebelikte kalp atımı görülmüştü ama bir insan kalbı kadar atıyordu 80 falan normalde 110 ve daha fazlası atması lazımmış galiba
Benim test yapılmadı ilk düşük diye. Şimdi hamileyim. 2 hafta önce doktora önlem amaçlı kullanayim mi diye sordum. Ilı gebelikte düşük normal 2. Sen sonra araştır maya giriyor. Eğer istersen vereyim ilaç ama tek tedavi kan pıhtılaşmasında ilaç değil dedi. Vazgeçmiştim. Şimdi yine korku girdi içime. Kuruntu işte bilemiyorum.

@dvtb kuzu sen bu ay yapıcak mıısn ovu ??
Regl in gelsin bende ovu yapıp yumurta olusumuma bakacağım tabi biz şuan daha düşünmüyoruz ama normalde adetlerim duzensiz dir düşükten sonra düzenlecek gibi merak ediyorum bakalım yumurtan oluşacak mi kendiliğinden regl geldiği zaman ovulasyon ve gebelik testi siparisi vereceğim

Kizlar kusura bakmayin ama birsey sorucam ben iliskiden sonra kaynar dus aliyorum heleki kisin usuyorum ondan baya sicak oluyor zararli olurmu

Canim bir şey sorabilir miyim. Senin ilk gebelikte benimki gibi kalp atışını duyduktan sonra karnında öldü sanırım. Ilk dusuk diye test yapmadılar. Sen de kan pıhtılaşması var mi ya da test yaptırdım mi. Benim şimdi korkum o . Ya tekrar kalp atışını duyduktan sonra tekrar düşerse diye
Hiçbir test yaptırmadım. İlk düşüklerde önermiyoru dedi doktorum .
Ama benımde korkularım var keşke yaptırsaymısım diyorum .

Ben yapiiciiiimmm :halay: yardimini bekliyorum benimde reglin 3. Gunu
Tamamdır ben reglin 10 günü falan başlıcam yapmaya . Sende yaptıkça at yorumlayalım ..
Beni de aranıza alınnnnn bat 1 Şubat benimm
Oo seni aramızda görmek ne güzel :))

BDV de sık sk gözüme çarpıyordun :)

kuzum yanlış anlamazsan bişey sorucam. ben düşük yaptıktan sonra sen gebeydin sonra denk gelmiştim cinsiyeti falan öğrenecektiniz tabi yanlış hatırlamıyosam şimdi takvim göremedim :KK64:
Doğurmuş olmanı umut ediyorum

Canin ben düşük yapıyorum ardına hemen tekrar hamile kalıyorum bu 3 kez oldu
Bu da dördüncü gebelik
Inşallah bu defa sağlıkla gelir bebişim
Yanlış hatırlamıyorsundur yani sen

Merhaba iyi akşamlar hanımlar tüp bebek tedavisi görüyordum transferden sonraki 10.günüm bugün testte sonucum 26.21 çıktı sizce nasıl

X