Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kanamalı düşükte daha çok ağrı oluyormus .

Bende çok şükür ağrı mağrı olmadı ..
Ben ruhen dağılmıştım onun harıcı 1 hafta süren damla damla kanamam oldu .
Hımm önceki kanamalıydı düşüğüm belki o yüzden sıkıntı yaşadım

Hımm önceki kanamalıydı düşüğüm belki o yüzden sıkıntı yaşadım
Kendin hakkında en doğru kararı sen verirsin canım ..
Ben bu süreci uzatmakta istemediğim için hemen bitsin dedim ..

Gelişmelerden biiz haberdar et.

Kendin hakkında en doğru kararı sen verirsin canım ..
Ben bu süreci uzatmakta istemediğim için hemen bitsin dedim ..

Gelişmelerden biiz haberdar et.
Ben de 1 hafta bekledimdi gittigimde nerde kaldin sen diye azar yedim.. kendi dusmeyecegini de biliyolar valla...

4sefer tüp bebek yaptırdım sonuncu tuttu fakat 5haftalıkken öldü
12 yıllık evliyim 31 yaşındayım rabbim beklemediğimiz anda verdi ilk defa doğal hamile kaldım o serüvende 4günde bitti 4gün önce öğrenmiştik ama nasip değilmiş

Rabbim buyuk canim.. arkasi gelir hemen hic merak etme 1 ay dinlendir der galiba.
Kromozomal bozukluğumuz var bebek tutuyo ama İlerlemiyor benim bedenimde bebeği virüs zannedip dışarı atıyo aslında çok sorunumuz var sadece bende olanlar eşimdede sorun var öyle işte tabiki kısmet rabbim için zorluk yok hayırlısı olsun

Doktorun ne dedi ?
Mesela benımde kese oluştu .. bebek oluştu kalp atımı görüldü daha sonra kalp atışı durdu . 6 haftalıkken gelişm durdu ben 8 haftaya kadar bekledim .
Doktorum istersen sana bir hap verelim dedi . Ama ço ağrılı regl olursun . Ve parça kalırsa kürtaj yapmak zorunda kalıtım dedi .
Ben direk alın dedim .. kürtajı seçtim ..

Ama senın kanaman başlamış sanırım . Benım kanama yoktu . Ama aldırmasaydım 1 2 güne başlayacaktı
Canim bir şey sorabilir miyim. Senin ilk gebelikte benimki gibi kalp atışını duyduktan sonra karnında öldü sanırım. Ilk dusuk diye test yapmadılar. Sen de kan pıhtılaşması var mi ya da test yaptırdım mi. Benim şimdi korkum o . Ya tekrar kalp atışını duyduktan sonra tekrar düşerse diye

Ay inşallah güzel haberlerle gelirsin .. bekliyoruz :halay:
Günaydın... Bugun bat geceli 3. Gün sadece agrı var ama regl mi Baska birşey mi ayırt edemiyorum çalışıyorum çok yoğun personelle sıkıntı yaşadım 2 3 gün onunla uğraştım kızkardeşımın görücülerine tanışmaya gidilecek dün kardeşimle magaza magaza gezfım gene kafam doluydu hiç üstünde durmuyorum acaba diye düşünemiyorum bile o derece kafam dolu allahtan hayırlısı hepimiz için..

Canim bir şey sorabilir miyim. Senin ilk gebelikte benimki gibi kalp atışını duyduktan sonra karnında öldü sanırım. Ilk dusuk diye test yapmadılar. Sen de kan pıhtılaşması var mi ya da test yaptırdım mi. Benim şimdi korkum o . Ya tekrar kalp atışını duyduktan sonra tekrar düşerse diye
Benimde kan pıhtılaşmam var ikisindede iğne kullandım ama malesef
Ha ilk gebelikte kalp atımı görülmüştü ama bir insan kalbı kadar atıyordu 80 falan normalde 110 ve daha fazlası atması lazımmış galiba

Günaydın... Bugun bat geceli 3. Gün sadece agrı var ama regl mi Baska birşey mi ayırt edemiyorum çalışıyorum çok yoğun personelle sıkıntı yaşadım 2 3 gün onunla uğraştım kızkardeşımın görücülerine tanışmaya gidilecek dün kardeşimle magaza magaza gezfım gene kafam doluydu hiç üstünde durmuyorum acaba diye düşünemiyorum bile o derece kafam dolu allahtan hayırlısı hepimiz için..
Hadi hayırlısı en yakın zamnda test yap yada direk kan ver. İnsallah Hamilesındır

X