Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar bende aşılama yaptırcam bu ay ama sadece ilaç 1000 tuttu aşılama ücreti hariç bana çıkmıyor rapor ilk çoçugum oldugu için acaba direk tüp bebekmi yaptırsaydım
Artık sanırım geri dönüşün yok değil mi ??
İnşallah aşılaman tutar :KK200:

bende ikinci çocuk istiyorum ama nisan mayıs gibi allah verirse hayırlısı
İnşallah dilediğin vakit sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın :KK200:
İlk çocugugn kaç yaşında ? Allah bağışlasın

Gunaydin bende iki aydir ovulasyon takibi yapiyorum bat 25 ocak beklemedeyim eger kabul ederseniz bende araniza katilmak istiyorum:oops:

Gunaydin bende iki aydir ovulasyon takibi yapiyorum bat 25 ocak beklemedeyim eger kabul ederseniz bende araniza katilmak istiyorum:oops:
Merhaba hoşgeldin ..
çok az kalmış valla heyecanlandım bak :rolleyes:
Uzun süre gruba yazılmazsa bilgi verilmesse listeden siliyorum canım bilgin olsun .
Ama giremicem diye bilgi verirsen idare ederim :KK200:

Reglin kaçıncı günü piki gördün ???

Merhaba hoşgeldin ..
çok az kalmış valla heyecanlandım bak :rolleyes:
Uzun süre gruba yazılmazsa bilgi verilmesse listeden siliyorum canım bilgin olsun .
Ama giremicem diye bilgi verirsen idare ederim :KK200:

Reglin kaçıncı günü piki gördün ???
Tamam canim giremedigim de yazarim sana. Reglin 14.gunu canim 11 ocakta pik oldu 12 ocakta siliklesti.

Artık sanırım geri dönüşün yok değil mi ??
İnşallah aşılaman tutar :KK200:
yok canım zaten sımdıye kadar 700 tl ödeme yaptım daha 800 tl odememde var neden sordun sende tup bebegımı tavsiye edecektin birde yaptırdıgım yerde kötu nam salmış iyi değilmiş

Meraba arkadaşlar yeni katıldım yardımcı olurmusunuz 26 aralik da adet oldum 1 gün erken başladı ve 3 gün sürdü normalde 4 gün sürerdi ocak 1 ile 8 arası ovulasyon gunlerimdi tahmini 6 si yumurtlama takvime göre.. düzenli korunmasz ilişkim oldu çocuk istiyoruz ve 2 aylık ewliyim neyse sonra ocak 13 de adet olcak gibi bel ve kasik ağrım oldu iki 3 gün sürekli ve baş ağrısı 16 si gibi sabah bir kere kustum daha sonra belirti olmadi adetime 4 5 gün kala karnimda alt tarafta seyirme kalp atışı gibi ve piskolojikmi bilmiom ama ara ara bulantı hissi geldi ayın 20 ile 25 arası adet gunum ve dün olmadım bugünde yok adet belirtimde yok beyaz bi akintim oldu dün bugünde hafif akıntı var sizce hamilemiyim adete 5 gün kala test negatifti korkuom çok çocuk istiyoruz rabbi. Herkeze nasip etsin lutfen yorum yapın...

Meraba arkadaşlar yeni katıldım yardımcı olurmusunuz 26 aralik da adet oldum 1 gün erken başladı ve 3 gün sürdü normalde 4 gün sürerdi ocak 1 ile 8 arası ovulasyon gunlerimdi tahmini 6 si yumurtlama takvime göre.. düzenli korunmasz ilişkim oldu çocuk istiyoruz ve 2 aylık ewliyim neyse sonra ocak 13 de adet olcak gibi bel ve kasik ağrım oldu iki 3 gün sürekli ve baş ağrısı 16 si gibi sabah bir kere kustum daha sonra belirti olmadi adetime 4 5 gün kala karnimda alt tarafta seyirme kalp atışı gibi ve piskolojikmi bilmiom ama ara ara bulantı hissi geldi ayın 20 ile 25 arası adet gunum ve dün olmadım bugünde yok adet belirtimde yok beyaz bi akintim oldu dün bugünde hafif akıntı var sizce hamilemiyim adete 5 gün kala test negatifti korkuom çok çocuk istiyoruz rabbi. Herkeze nasip etsin lutfen yorum yapın...
canım test yapmadan ben hamilesin desemde inanma zaten:) ama belirtilerin bence heyecandan veya pskolojik o kadar erken belirti olmaz. test yap korkunun ecele faydası yok hemde rahatlamış olursun yoksa bile:)

canım test yapmadan ben hamilesin desemde inanma zaten:) ama belirtilerin bence heyecandan veya pskolojik o kadar erken belirti olmaz. test yap korkunun ecele faydası yok hemde rahatlamış olursun yoksa bile:)
Erken belirtim olmadiki düzenli ilişki ve ovulasyondan 7ila 10 gün snra ağrı şiddetli adete 4 gün kala karnimda alt tarafta seyirme kalp atışı gibi bulantı hissi ve dün adet olmalıydım olmadım akıntı var bugün bekliom hiç edet olcak gbi bi belirtimde yok

X