Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi hayırlı olsunnn canımm çokkk sevindim artık kesin var 😍😍🙏🙏 bence bat günü ver eğer testin varsa evde bata kadar koyulaşma takip et. Ben öyle yaptım bata kadar koyulaştı bat günü kan testi verdim
Bat cuma gülüm ama eşim çarşamba müsait geç gidiyo okula asmde çok uzak yalnız gitmek helede kizimla 6da yola dusmem gerek😀

Zeybltaslan Zeybltaslan kuzum ileri hız çok iyi sperm sayısı cok iyi.
ama normal yapılı sperm neden 0 çıkmışki ya. :KK43:
yoksa sayıısı müthiş artmış. ileri hızda çok iyi ben ileri hız yüzde 10 ken hamile kaldım

ama normal yapılı sperm %35 ti galiba.
çok sperm var ileri hızıda iyi ama kaliteli değil onun için bişiler verir inşallahta düzelir ama sayısı ve hızı çok güzel artmış ameliyattan sonra :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Kızlar biri de bana akıl versin. Nerdeyse 1 yıldır ovu testi yapıyorum hiç bu ay olduğu gibi olmamıştı. Çok erken pozitif oldu normalde 18-20 arası pik olurdu bu ay reglim bittikten 3 gün sonra pozitif oldu ve 7 gündür koyu ama gebelik testleri negatif. Sizce neden böyle olmuş olabilir. Başına böyle bişi gelen var mı

Pko varmı?

• Beğen
Reactions: H E
Dün değerlendirdim bi de iki güm öncesini değerlendirdim bugünü de değerlendireyim mi bilemedim 🤔 ama canım çatlamış olda önce pik olması gerekmez mi pik olmadı ki

Pik yumurtanın kalitesini göre rengi değişiyor ama benim yaptım ilk ay seninki gibiydi ikinci ay macun kullanmıştım yumurtamda tembellik vardı iki gün sürdü pik halinde bi kaç gun daha yap testleri koyulasmazsa birak zamani geldiyse tutmuştur inşallah ❤

Zeybltaslan Zeybltaslan kuzum ileri hız çok iyi sperm sayısı cok iyi.
ama normal yapılı sperm neden 0 çıkmışki ya. :KK43:
yoksa sayıısı müthiş artmış. ileri hızda çok iyi ben ileri hız yüzde 10 ken hamile kaldım

ama normal yapılı sperm %35 ti galiba.
çok sperm var ileri hızıda iyi ama kaliteli değil onun için bişiler verir inşallahta düzelir ama sayısı ve hızı çok güzel artmış ameliyattan sonra :KK9::KK9:

Evet ya bende inanamadım sigara içtiği halde 🤣 ya onu bende anlamadım diğer testinde de sıfır yazıyor seko internetten araştırdı onun önemi yokmuş kadının yumurtası tamamlayabiliyormuş diye okumuş ama ne kadar doğru bilinmez tabi şimdi doktora gidiyoruz bakalım nedicek 🤗🤗🤗💃

Evet ya bende inanamadım sigara içtiği halde 🤣 ya onu bende anlamadım diğer testinde de sıfır yazıyor seko internetten araştırdı onun önemi yokmuş kadının yumurtası tamamlayabiliyormuş diye okumuş ama ne kadar doğru bilinmez tabi şimdi doktora gidiyoruz bakalım nedicek 🤗🤗🤗💃
çıkınca muhakkak bizede yaz kuzummm meraktayız güzel haberlerle gel :KK200:

çıkınca muhakkak bizede yaz kuzummm meraktayız güzel haberlerle gel :KK200:

Çıktık kuzum doktor çok iyi ilerleme var dedi o normal yapıdaydı sordum doktor dedi onun bizim için bi önemi yok önemli olan ileri hız vs dedi beklicez artık dedi takviye biseye gerek yok dedi sigara içme dedi üç ay sonra tekrar test istedi ❤🤗

Çıktık kuzum doktor çok iyi ilerleme var dedi o normal yapıdaydı sordum doktor dedi onun bizim için bi önemi yok önemli olan ileri hız vs dedi beklicez artık dedi takviye biseye gerek yok dedi sigara içme dedi üç ay sonra tekrar test istedi ❤🤗
süper kuzum enişte biraz sigarayı azaltsın tamamdır bu iş allahın izniyle gelsin bebiş :rolleyes:

Pik yumurtanın kalitesini göre rengi değişiyor ama benim yaptım ilk ay seninki gibiydi ikinci ay macun kullanmıştım yumurtamda tembellik vardı iki gün sürdü pik halinde bi kaç gun daha yap testleri koyulasmazsa birak zamani geldiyse tutmuştur inşallah ❤
İnşallah canım sağol💜

• Beğen
Reactions: H E
Hadi o zaman en yakın zamanda gelecek bebiş haberi sendenn kuzum 😍😍🙏🙏🙏

gözün aydın kuzum inşallahh yakın zamanda pozitif haberini alırız

X