Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama mesela günde bi defa çok az geldi hergun bi bugün biraz yoğundu bilmiyorum ya anlamadım 🤔🤣
Dr un bana söylediği o canım şuan yumurtan büyümeye başladı bile adetidin başlamadı sayarsan geç başlayıp geç bitmiş olacak sana göre bu defada yumurtlamayı kaçırabilirsin. Adetin bittiği gibi başla çalışmaya geçmiş aylara bakarak ilerleme

Iyi akşamlar kızlar nasılsınz Lollapollosaa Lollapollosaa cnm takvim yapmışsın hamile misin cok sevindim 🤩
Başka var mi guzel haberler
Canım Bata 1 kala idrarda silik çıktı
Bugün de bat gününü saymazsak 2.gun gecikmeden
Kanda 113 çıktı
Bir on gün geçsin öyle gideyim diyorum doktora
İnşallah senden de güzel haber alırız bu ay ☺️☺️☺️

Canım Bata 1 kala idrarda silik çıktı
Bugün de bat gününü saymazsak 2.gun gecikmeden
Kanda 113 çıktı
Bir on gün geçsin öyle gideyim diyorum doktora
İnşallah senden de güzel haber alırız bu ay ☺☺☺
MasAllah cnm ya cok sevindim 😍 sağlıkla ilerlesin inşAllah
Vala benim dün geceden bu yana ara ara kahverengi akıntım geliyor :KK43: ya adet olacam ya yerleşme sanırım hayır olsun

20190915_013225.jpg
kizlar bugün ikindibde yaptım baya 6 varken yarin ilk idrarla yapicam ilk 5 dk da belirdi buarada oyuzden attim size

Kızlar günaydın .. bu catlatma iğnesinin etkisi ne zaman geçiyor veya etkisi olduğunda kan beta hcg ne kadar yüksek çıkar? :KK73: :KK73: :KK51:
Benim ignenin 6 aşılamanın 4.günü beta hcg 37 çıktı
Sevinmek için erken biliyorum ama aynı durumu yaşayan var mı :KK49::KK49::KK49:

Kizlar bugünde çıktı an dünkü dünkü gozukmuyo yine gri renkte ve hemen çıktı ama renginden dolayı kimyasali düşündürdü bana 5 gun var
Zeybltaslan Zeybltaslan cnm senin testler geldi de aklıma ne zaman renkleri koyulasmaya baslamisti
Cnm daha bata var ondan olabikir iyi düşünelim insAllah vardr ve koyulasir 🤲😍

X