Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:işsiz: Merhaba herkese
Kan verdim bugün
100 lira bayıldım 😅
Sonuç 2 saat sonra çıkarmış
Hastane uzak biraz
E nabizdan da bakabilirsiniz dediler
Bekleyelim bakalim
Kaç aylık idrar testi masrafından kurtuldun daha 100lira diyor 😂 gerçi bende 170 lira diye cinsiyet öğrenmemiştim 😂😂

Ben oğlanda 2 tane süslü püslü pijama 1 tane gecelik aldım gecelik hiç giymedim pijamlar zaten lohysa pijaması sezeryan dikişe gelmiyor da gecelik hiç sevmiyorum ben 🙈😆 1 kere bile giymeidm ama pijamaları severek giydim, çok rahattı biri beyaz biri pembeli şimdi almaya gerek yok Allahtan onları giyerim yine 😍😍 tertemiz duruyorlar 1 ay giydim en çok 🙈
Çok büyük dertten kurtulmuşsun valla canım fiyatları hiç gördün mü bilmiyorum almış başını gitmiş 🙄 ben gecelik hastasıyım aslında evlenmeden öncede çok kullanırdım o yüzden rahat ederim gibime geliyor 🙈

Her gün kan sulandırıcı için yer arıyorum ya 😂 sen devam ediyor musun kan sulandırıcı kullanmaya?
O zaman yarın bu saatlerde minnoşu görmüş olursun 😍 yaz mutlaka ne kadar olmuş gelmeye niyeti var mıymış 🙈
İsim olarak şuan elâ bize yakın geliyor kuzum ama hak babasında nüfus a gidince fikir değiştirebilirim dedi 😂
Gerçi artık nüfus a gidilmeyecek falan deniliyor hastane işlem yapacakmış 3 gün içinde de kimliği geliyormuş diyorlar
Selam canım, Oksapar’ı doğumdan 24 saat önce kesecekmişim ben, sezaryen olacak, sanıyorum ondan sonra yine başlayıp bir süre devam edeceğim. Bebişi gördük bi de 2600 gr olmuş dedi. Siz nasılsınız😊

Senin bat geçti mi ?

3 gün geçti bat gününü sayarsam dört gün oldu ayın 11rinde adet günümdü 12sinde idrar testi yaptım negatif çıkmıştı az az lekelerim oldu devamı gelmedi üç gündür anlamadım denize girdim diyemi böyle oldu ama şimdi eşimle kan verdik hiç umudum yok ama kimyasal falanmı öğrenmem lazım için rahat etsin istiyorum hayırlısı allah'tan

3 gün geçti bat gününü sayarsam dört gün oldu ayın 11rinde adet günümdü 12sinde idrar testi yaptım negatif çıkmıştı az az lekelerim oldu devamı gelmedi üç gündür anlamadım denize girdim diyemi böyle oldu ama şimdi eşimle kan verdik hiç umudum yok ama kimyasal falanmı öğrenmem lazım için rahat etsin istiyorum hayırlısı allah'tan
Benden bişey çıkmadı bari senden çıksın dört gözle bekliyorum sonucu 🤨😘

Kızlar bakabilir misiniz anlayan varsa bi yardımcı olabilir mi dün ve bugünün ovu testleri şimdi bu pik olmuş silikleşmeye mi başladı dün ve bugün yoksa henüz pik olmamış olacak demek mi oluyor🤔

Eklentiler

• 3A105ECC-EE07-4495-B1D7-612A726AF6FB.jpeg
    3A105ECC-EE07-4495-B1D7-612A726AF6FB.jpeg
    103,9 KB · Görüntüleme: 19
Çok büyük dertten kurtulmuşsun valla canım fiyatları hiç gördün mü bilmiyorum almış başını gitmiş 🙄 ben gecelik hastasıyım aslında evlenmeden öncede çok kullanırdım o yüzden rahat ederim gibime geliyor 🙈
Aynen öyle canım yaa çok pahalı gecelikler pijamlar. Gecelik daha rahat tabii canım 😍 bende gecelikle hiç rahat olamıyorum

Selam canım, Oksapar’ı doğumdan 24 saat önce kesecekmişim ben, sezaryen olacak, sanıyorum ondan sonra yine başlayıp bir süre devam edeceğim. Bebişi gördük bi de 2600 gr olmuş dedi. Siz nasılsınız😊
Selam kuzum iyiyim az biraz temizlik yapıyorum 🙈 maşallah ya nasıl da büyümüş minnoşum 😍 sezeryan için gün verdi mi canım

Kızlar bakabilir misiniz anlayan varsa bi yardımcı olabilir mi dün ve bugünün ovu testleri şimdi bu pik olmuş silikleşmeye mi başladı dün ve bugün yoksa henüz pik olmamış olacak demek mi oluyor🤔

Dunkuyle ayni dünkü beklediği için koyu gözüküyor yarına göre anlaşılır ama belliki normal tarihinde yumurtlucan

X