Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim sol kasık ağrısı:/ biraz uyudum 2 saat kadar uyandım yine ağrı patlycam ağrıdan artık mecbur majezigimi içtim yoksa daha kotu olcam

Ya ben artık kullanmıyorum agri kesici iki ay doğum kontrol hapı kullandım sonra eskisi kadar ağrım kalmadı bide adet zamanları coraspirin içiyorum kan sulandırıcı cidden ise yarıyor dene istersen

Yuh hangi ara becerdin kız onu ben iknci günüm korkuma vermiyorum valla kan iyi vermişsin valla ama ya
neden öyle olduki ateşin iyi gidiyordu
Test almaya gidiyodum sabah için dedim ki her ay eczaneleri zengin ediyorum bu ay da hastaneler zengin olsun 1 saatte verdiler sonucu olan benim liralara oldu ama hala umudum var 3 güne artar o değer

Ya ben artık kullanmıyorum agri kesici iki ay doğum kontrol hapı kullandım sonra eskisi kadar ağrım kalmadı bide adet zamanları coraspirin içiyorum kan sulandırıcı cidden ise yarıyor dene istersen
Denemedim canim cok garip bi adet oldu benim ya :/ normalde pazar günü hasta olmam gerekiyor ama geçen ayda 2 gün önce gelmişti dedim heralde gelecek. Sabahtan bi başladı ağrım öğleye kadar aralıksız. Sonra uyudum biraz uyandım 4 de hala ağrıyor dayanamadım ilaç içtim 5 de anca kesildi ağrım. Sonra 6 Buçukta tekrar başladı ki agri kesiciden sonra tekrar agrim olmaz eşim geldi sıcak su ısıttı koydu yattım 7 buçuğa kadar kalktm kahverengi leke gelmiş oldum diye taktim pedi 5 saat oldu devamı yok :/ yaa vucudum benimle dalga geciyor

Siz iğne kullanıyorsunuz dimi?
Ben coraspiirn kullanıyorum oğlumda da 7.ay bitince kesmiştil, şimdide öyle olacak, sezeryanda olsa normalde olsa 2 ay önceden kesiyorlar ama tabi iğne daha başka galiba. Son 2 ayım kaldı benimde
Sağlıkla gelsinler inşallah

Ben şuan bitek aşure aşeriyorum
Ay bende artık yapsa da birileri getirse verse herkes aynı anda yapacak sanırım bende yapıcam ama haftaya yaparım dedim bu hafta yorucu geçti. Önce başkasının yaptığını yiyeyim dedim ama yapan yok iş başa düşecek öyle aman aman aşermiyourm da sadece canım istedi, ama ben kendim yaparsam sabah akşam yicem gelecek bol bol kilolar

Reactions: H E
Evet hem iğne hem hap kullanıyorum hap için 32-34 gibi bırakacağız dedi ama yüzyüze söylemedi ben ilacı alıp almadığımı hatırlamadım mesajda böyle dedi neye göre haftayı belirleyecek bilmiyorum iğne çok daha geç bırakılıyor sanırım birkaç gün kalasiya ama normal olacaksa nasıl ayarlanacak onu kestiremiyorum. İğne kullanmadığın için şanslısın valla

Hanimlar gunaydin. Dun baya agri cektim aksam 7 bucukta 2 3 damla akinti gelmiş sonra gelen olmadi demistim. Sabah uyandım lavaboya girdim yine 2 3 damla kahverengi akıntı. Pedimde batmamış aynı duruyor 2 3 damla akıntıyla. Hiç böyle bisey yaşamadım ya gözüm korktu neden ki?

Evet canım ama bende pıhtılaşma ciddi ölçüde yok, sadece hafif çıkmıştı, aslında gerek bile yok ama ben malum kayıplardan dolayı sadece önlem için kullanıyorum oğlanda da kullanmıştım.
İğne çok zor tabiki Allah yardımcınız olsun tahminn edebiliyorum. Ben 7.aydan sonra bırakıyorum r daha içmiyorum. Ama iğne kullananlar devam ediyor doğumdan sonra da evet. Olsun ya yeterki sağlıkla gelsinler, hesap sorarsınız onlara neler çektim ne iğneler yedim senin yüzünden diye
Hapın özelliği çok kanama yapıyor, mesela 2 ay kala bıraktım ama benim oğlanda sezeryanda çok kanama olmuştu
Geçen gün temizlik yaparken elimi kestim normalde 1 2 saniye kanar durur, 2 saat kanadı zor durdu ve 1 ay zor kapanacak o yer şimdi. İşte Allah korusun dikkat etmemiz lazım ama ufak tefek kazalar çıkıyor napalm

Aman dikkat et canım Allah korusun kazadan beladan benim bir yerim kanayinca o kadar kan gelmiyor işte pıhtılaşma birkaç alanda var denildi bana Sadece kan alınırken daha akışkan olduğunu farkettim sağlıkla sıhhatle kucağımıza alırız inşallah gerçi doğduktan sonra da bizi beğenmez sıpalar
Bu sulandırıcı yüzünden hastane çantasına bol iç çamaşırı ve ped koyayım en iyisi en son 3 tane iç çamaşırı yeter diyordum dün arkadaşlar da az dedi senden sonra da iyice vazgeçtim

Benim de bugün üçüncü gun ama öyle şiddetli ağrım olmadı gün içersinde en fazla iki-kere minnak kahverengi lekem oluyor okdr henüz sökülmedim ama bence havanın etkisi var mevsim değişikliğinden olabilir gibime geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…