Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoş

Hoş bulduk canım inşallah ya biz de hamiş oluruz bu arada ben ovulasyon testi sipariş etmiştim bugün geldi çok heuecanlandıM hemen başlayacam bugün yapmaya inşallah bu defa olur
İnşallah canım ovu testlerini her gün at buraya ben anlamıyorum pek ama prof lar var bizim kızlarda bende onlardan kaptım birşeyler

Amiiin. Macun evet vi times macun kullanıyoruz bizde. Kürlerin haricinde. Inşallah faydası olur yaptıklarımızın. Esimin kan değerlerinde ve renkli doppler ultrasonunda bisey çıkmadı sperm testinde bunlar cıktı sadece. Inşallah sizinde hakkınızda hayırlısı olsun haftaya ne zaman belli olacak?

Oo kuzum sen niye dert ediyon ultrosanda çektirmissiniz sizin amilyatın hiç bi sorununuz yok demekki orda belli oluyor herşey çok güzel şansınız yüksek bence bi kaç aya tutar gibi inşallah adet olmadim henuz aksam hallediyim perhize sokayim pazartesi sperm testi vercek salıda doktorumuza gideriz inşallah salı haber veririm gibi insallah allah'tan bişey çıkmazsa

Reactions: H E
Ayy ağzından bal damlıyor :) inşallah öyle olur. Evet bütün herşeyi istedi ultrason kan spermiyogram. Hepsi temiz cıktı biz nasıl seviniyoruz ama :) en son spermiyograma geldi sıra sonuç açıklanınca epey üzüldük. Sayı hız vs çözümü daha kolaymış da morfolojinin düzelmesi biraz zormus. 1 senedir de kimyasal gebelik dış gebelik vs hiçbişey yaşamadım demekki büyük bi sorun diye düşünüyorum Ama tabi Allah büyük. Salı günü haberlerini bekliyoruz inşallah. Hatta inşallah hiç gerek kalmaz geç dollenmedir bebistir:)

Kilo benim de hep aklımda yaa onu söyledikten sonra gerisini unutuyorum

Maefolojiyi bilmiyorum ama amilyatlik bi durum olsa söylerdi doktor eminim ki büyük ihtimalle biraz bekler ilaç tedavisi de sonuç vermezse son çare belki amilyat der ama inşallah hiç birine gerek kalmaz valla uzun süre hiç hamil e kalmayanlarin ilk cocu gayet sağlıklı oluyor yani kimyasal veya fis gebelik pek görünmüyor etrafımda genellikle öyle oluyor inşallah sende hamilr kalıp sağlıklı bir bebek doğurursun canim benimkide geç dollenme olması zor 15inde adet oldum adetin 14.gunu 3 gün perhizle ilişki oldu bide 15.gunu oldu ama bu ay macun kullandım yine 17 sine felan denk geldiyse tutmaz ilişki olmadı çünkü o dönemlerde

kızlar bi bakın bakayım adetime 3 gün kaldı anlayan vardır elbet ece anlıyodu galiba ❤

Kızlar adetimin 10. Günü yanlışlıkla 1. Gün yazdım yazdım ama adetimden 10 gün geçmiş bi bakabilir misin pik yakın mı o anlama mı geliyor

Eklentiler

• D2B11A75-B8C6-4295-AD85-406330975226.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 28
Yumurtlama gözüküyor cnm büyük ihtimalle yarın ikiside aynı koyulukta olur ertesi günü t çizgisi c den koyu olur gibi gibi
Anladım canım çok sağol o zaman yarın da yapayım muhtemelen aynı koyulukta olur öyle olursa sonraki günleri de değerlendirmek lazım değil mi

Kızlar adetimin 10. Günü yanlışlıkla 1. Gün yazdım yazdım ama adetimden 10 gün geçmiş bi bakabilir misin pik yakın mı o anlama mı geliyor
Pik olmak üzere canım .
Yapmaya devam et . Aynı zamanda 2 günde bir birliktelik yaşamaya devam et .
Piki görünce o gün ve ertesi 3 günü değerlendirceksin üst üste

Pik olmak üzere canım .
Yapmaya devam et . Aynı zamanda 2 günde bir birliktelik yaşamaya devam et .
Piki görünce o gün ve ertesi 3 günü değerlendirceksin üst üste
Teşekkürler canım anladım yapacam inşallah bu ay tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…