Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maefolojiyi bilmiyorum ama amilyatlik bi durum olsa söylerdi doktor eminim ki büyük ihtimalle biraz bekler ilaç tedavisi de sonuç vermezse son çare belki amilyat der ama inşallah hiç birine gerek kalmaz valla uzun süre hiç hamil e kalmayanlarin ilk cocu gayet sağlıklı oluyor yani kimyasal veya fis gebelik pek görünmüyor etrafımda genellikle öyle oluyor inşallah sende hamilr kalıp sağlıklı bir bebek doğurursun canim benimkide geç dollenme olması zor 15inde adet oldum adetin 14.gunu 3 gün perhizle ilişki oldu bide 15.gunu oldu ama bu ay macun kullandım yine 17 sine felan denk geldiyse tutmaz ilişki olmadı çünkü o dönemlerde 🤣🤣🤣
Hiç bilemezsin belki olmuştur:) belki 14. 15. Gun olmuştur sonra dollenmistir :) ben bugün kasık ağrısı cekyorum geldi gelecek

Şuan kızımm dediğim an tekmeyi yiyorum 🥺
Çok güzel çok eşsiz Allahım herkese nasip etsin ama çokta zor 🥺
Dün gece yine kıvrandım , uyuyamadım 🥺
Allahım yardımcımız olsun evlatlatımızı sağlıkla alalım kucağımıza .

Bu arada senınde aktif zamanlara az kalmıs .
25-32 arası çok hareketli oluyorlar .
Şimdi benım hareketleri o döneme göre azaldı ama çok güçlendi 🥴
Karnımı delip çıkıcak gibi 🤪
Aminnnnnnnnn Rabbim bizede o tek eyi hissetmeyi nasip etsnnn ❤️❤️🤲🤲🤲

• Beğen
Reactions: H E
Yok kız test yaptım ben olsa çıkardı valla benimde bugün sağ kasık ağrım var bel ağrısı var bide yoldayız oda çok etkiledi ama bence yarın sokulurum gibi geliyor
Benim sol kasık ağrısı:/ biraz uyudum 2 saat kadar uyandım yine ağrı patlycam ağrıdan artık mecbur majezigimi içtim yoksa daha kotu olcam

X