Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her gün kan sulandırıcı için yer arıyorum ya sen devam ediyor musun kan sulandırıcı kullanmaya?
O zaman yarın bu saatlerde minnoşu görmüş olursun yaz mutlaka ne kadar olmuş gelmeye niyeti var mıymış
İsim olarak şuan elâ bize yakın geliyor kuzum ama hak babasında nüfus a gidince fikir değiştirebilirim dedi
Gerçi artık nüfus a gidilmeyecek falan deniliyor hastane işlem yapacakmış 3 gün içinde de kimliği geliyormuş diyorlar

Evet biraz zor kavuştuk bol bol dinlen keyfini çıkart hamileliğinin
Bence doğduklarında da bizim parmaklarında oynatırlar hep onların sözleri geçerli olucak

Yaa Ela çok güzel Tabi yazarım canım benim yarın, Oksapar’a devam ediyorum ben de aynen, durmak yok yola devam

Yaa Ela çok güzel Tabi yazarım canım benim yarın, Oksapar’a devam ediyorum ben de aynen, durmak yok yola devam
Ya ben henüz doktorla konuşmadım ama bu kan sulandırıcıları ne zamana kadar kullanacağız bende bide ecopirin var 32-34. haftalarda aspirin kesilecek dedi ama sezeryan olacağım belli değil normalse ne zaman geleceği belli değil hadi aspirini kesti iğneyi ne yapacak sana birşey dedi mi kuzum doktor iğne için

Evet canım ben de sordum onu, iğne benim doğumdan sonra da bir süre devam edecekmiş. Aspirin şu an yok bende, onu 20’li haftalarda kesmişti, ama devam eden arkadaşlar da kestiler 30’larfan sonra sanırım. Kimileri iğneyi de kesecekti 34 ya da 36. hafta diye kalmış aklımda. Doktora göre de değişiyor biraz.

Valla bence boşuna ugrasma cnm kendini yıpratırsın ise yaramıyor aylardır benim denemedim şey kalmadı pazartesi bizimki tekrar test vercek bakalım amilyat sonrası değerler nasıl oldu bizde hala başlıcaz büyük ihtimalle

bizde öyle oldu kuzummm bide öyle denemekte fayda var deneyin

Valla bende bu ay 3 gün perhizle yaptım ama gününü tutturamadım galiba geç yumurtladım.galiba bu ay hala gelmedi üç gündür sadece damla şeklinde kahverengi leke geldi sabahları okdr geç yumurtladıysam zaten şansım kalmadı yapmadım çünkü düğündü nikâhtı tatildi derken

Ameliyatı hiç istemiyor ailesi de musade etmiyor katiyyeeen olmaz filan diyolar onlara neyse. Sizin değerler nasıldı kuzu

bidaha test yapsanaa

Ameliyatı hiç istemiyor ailesi de musade etmiyor katiyyeeen olmaz filan diyolar onlara neyse. Sizin değerler nasıldı kuzu

Resmî bulayım aticam canim bizim değerle baya kötüydü amilyatlik durumu varmı peki doktor dedimi bise ayrıca ailesine ne ya insanın biraz içind e olcak cnm ya eşim hiç ikiletmedi direk amilyat oldu ailesi tek kelime etmedi görümcem hatta moral vermek için araştırma yapmisti tüp bebekte oluyor vs diye onada demistim gerek olmayacak diye ama artik öyle düşünmüyorum bizimkisi iki aydır sıgarayi kullanıyor bu hafta sonuçlar kötü çıksın ben sorcam ona haberi yok

Hoş
Hoş bulduk canım inşallah ya biz de hamiş oluruz bu arada ben ovulasyon testi sipariş etmiştim bugün geldi çok heuecanlandıM hemen başlayacam bugün yapmaya inşallah bu defa olur

Resmî bulmadım silmişim haftaya eve gidince aticam cnm ama ileri hizi %10 du o diğerinin adını unuttum 20ydi toplamı 30 du 50 ve üstü olması lazım marfoloji vardı sivilasmasida 60 dakkaydi çift taraflı varikosel vardı amilyat kagidindada bi taraf 2.derece bi taraf 3.derece yazıyordu öyle hatırlıyorum canim

Sigarayı malesef benim eşimde bırakmıyor en büyük baş etken oymuş zaten :/ bizim sperm sayısı 4 milyon 800 bin. Toplam 24 milyon. Morfoloji 2 ileri hiz 13. Doktor şimdilik ameliyatlık bi durum yok çocuğunuz olmaz demiyorum 0 olanların bile oluyor. Önce bi ilaç tedavisi uygulayalım olmazsa başka yöntemler deneyelim 3 ay sonra dedi biz ilacı almadık. Kür kullaniyorz birsuru.

Doktorlar daha iyi bilir varikosel görmemiş demekki eşinde o yüzden bence biraz sessiz kal kürleri deniyorsa tamamdır oda istiyor demekki amilyatlik durum olunca bence yaptırır öyle olmasa kürleri falanda yemezdi çünkü bakalım kısmet bi kaç ay dene kürleri olmazsa ilaca başlarsın ve evet sigara gerçekten çok önemli tamam amilyattan 20 gün sonra hamile kaldım ama eşim hiç sigara icmedi bide dort tane macun kullandı o süreçte bakalım haftaya sonuçlara göre bizimde herşey belli olacak allah herşeyin hayırlısını versin hepimize

Ya onu bende duydum iğne doğumdan sonrada kullanılıyormuş birisi 6 ay birisi 3 ay kullanıyorum demişti
Aspirini iğneden daha etkili diyorlar bide o yüzden erken kesiliyormuş bakalım pazartesi lütfedip bir şey söyleyecek mi Süper Mario doktorumuz
Artık kontrollerde en çok kilosunu merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…