Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok cnmm cok şükr bende bir dış gebelik bir düşüğüm var ama dış gebelikten snra tıkanmltı tüpler acıldı suan beklyormmm hormonlar yumrtlamalar cok güzel dedi
Anladım canım Rabbim hayırlı zamanda sağlıkli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Günaydın arkadaşlar an iti bari ile bat birgün gecti bel agrım kasık agrım var dogum yapanlar bilir bu bel ağrısını hanı 8. Aydan sonra bebek assagıya iner de omur ilikte bir agrı olur tasıma oyle bir agrı ama umut yok gün içinde hastalanmaz isem yarın sabah test yapıcam

Kızlar günaydın birşey soracağım , ovu testleri gebeliği de gösterebiliyor yazanlar var di peki yine aynı şekilde mi yapacağız yani sabah ilk idrar ile değil 2. Ile mi yapacağız testi . Benim bat a 4 / 5 gün kaldı ve bu şekilde takip etmek istiyorum ovu testleri ile . Gebelik testi gibi sabah ilk ile mi yapmaliyim

normalde 2. ile yapman daha doğru sonuc veriyor. ama ben sabah ilk idrarla yapmıştım 4-5 gün kala daha koyu çıkması için erken moralini bozarsın. pazartesi falan yapabilirsin

Inşallah canım Rabbim dileyen herkese nasip etsin her daim duacinizim
kuzum yanlış anlamazsan bişey sorucam. ben düşük yaptıktan sonra sen gebeydin sonra denk gelmiştim cinsiyeti falan öğrenecektiniz tabi yanlış hatırlamıyosam şimdi takvim göremedim
Doğurmuş olmanı umut ediyorum

reglim başlayalı 4 gün olmuş bilee

Ara vericem diyordum eşimle oturup konustuk birde doktorumla konustum ..

İkiside ara vermemem gerektiğini önerdi ..

Ovulasyonla takip et ama günün gelmeden gebelik testleri yapma dediler

Ayrıca ultrasonla bakıldı dedim parça marça bişey kalmışmıdır kimyasalda ..

Hiçbir sıkıntın yok hersey çok güzel dedi ..

6 ay deneyin olmazsa bekliyorum dedii ..

Bizde durumlar şimdilik böyle ..
Reglim bitsin ovu ya devam

Bu arada işyerimde son 1 hafta Geri sayım başlasınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…