Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah büyük korkma canım alacak nefesi varsa rabbim korur hiçbirşey olmaz ama yinede dikkat et benim ev bir haftadır ne süpürülüyor ne siliniyor kimseye demedik anneme bile hele 3ayı bir dolduralım eşim yardım ediyor napalım şimdiye kadar çok temizledik birazda pasaklı dursun ev
Canım aniden biri gelince çok utanıyorum ev pis olunca. Bi de açık mutfak olunca dikkat etmem gerekiyor. Ama bundan sonra ellemem kolay kolay

Ben de bugün kalp atışını duydum oyle hizliydi ki..Allahim burada olan oncelikle yıllardır bekleyen herkese nasip etsin.Düşükten 8ay sonra oldu benim ve farkli olarak hiçbir sey yapmadım Allahin nasip ettiği zaman oluyor işte.

Merhaba, değerlerinizi yazarsanız bildiğimiz kadarı ile yorum yapmaya çalışırız, takviye vermiş miydi doktor?
Yok cnm biz bi kere vermiştik iyiydi spermler 3 yıl olnca birde morfokojiye bakalm denildi bktık bndede bi sorun yok bir dış gebelik bir düşüğüm var ama gönderym anlyorsanz güzelm

B n biraz anlıyorum canım at istersen
Tm cnmm IMG_20190118_200429.jpg IMG_20190118_200412.jpg

melek ve mucizesi melek ve mucizesi sana da teessuflerimi birakiyorum buraya... kimse yok diye gelmiyormussun.:KK12:
Kuzucum az yoğunluğum var etiket harici göremiyorum girdigimde sayfalar ilerlemiş oluyor yetişemiyorum :oops:
Bu ay doktor zamanımı kaçırdım az kanamam olduğu için.
Şuan yumurtlama döneminde olduğumu düşünüyorum ama emin değilim.Takip falan da yapasım gelmiyor açıkçası sen ne yaptım nasılsın

Herkese iyi akşamlar bol öpücükler :KK200:

Valla gayet güzel dedi
Canım söyle bizimde morfoloji %3 çıktı yani normal sperm oranı toplam sperm de 100 milyon çıktı bize de %4ve üzeri olsaydı iyi olurdu ama toplam sperm sayıniz iyi o yüzden sıkıntı olmaz denmişti sizin de sperm sayısı 300 milyonlarda olduğu için güzel sayıyorlar morfoloji herkesde dusuk diye ama ben dusuk yaptım ve sonuçları bekliyorum ben morfoloji düşüklüğünden oldu diye düşünüyorum çünkü hasarlı sperm döllemis olabilri diye ama bakalım sonucne çıkacak hayırlısi sizinki de doktorun dediği gibi gayet guzel ne durumda olanlar var sende bir sorun yok dimi

Kuzucum az yoğunluğum var etiket harici göremiyorum girdigimde sayfalar ilerlemiş oluyor yetişemiyorum :oops:
Bu ay doktor zamanımı kaçırdım az kanamam olduğu için.
Şuan yumurtlama döneminde olduğumu düşünüyorum ama emin değilim.Takip falan da yapasım gelmiyor açıkçası sen ne yaptım nasılsın

Herkese iyi akşamlar bol öpücükler :KK200:
Ben neden gelmiyorsun demedim canim.. kimse olmadigindan gelmiyormussun dedim... neyse saglik olsun...

Ben de ugrasiyorum is guc kuzu ev arasinda kosturmaca devam..:KK66:

Canım söyle bizimde morfoloji %3 çıktı yani normal sperm oranı toplam sperm de 100 milyon çıktı bize de %4ve üzeri olsaydı iyi olurdu ama toplam sperm sayıniz iyi o yüzden sıkıntı olmaz denmişti sizin de sperm sayısı 300 milyonlarda olduğu için güzel sayıyorlar morfoloji herkesde dusuk diye ama ben dusuk yaptım ve sonuçları bekliyorum ben morfoloji düşüklüğünden oldu diye düşünüyorum çünkü hasarlı sperm döllemis olabilri diye ama bakalım sonucne çıkacak hayırlısi sizinki de doktorun dediği gibi gayet guzel ne durumda olanlar var sende bir sorun yok dimi
Yok cnmm cok şükr bende bir dış gebelik bir düşüğüm var ama dış gebelikten snra tıkanmltı tüpler acıldı suan beklyormmm hormonlar yumrtlamalar cok güzel dedi

X