Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba Bayadır bakamıyorum buralara benim bat 21 Ocak. Biraz önce test yaptim silik çıktı inanamadim yine yaptım yinee silik çıktı. İnanamıyorum nolur bana dua edin sabah kan vercem
maşallah Allah hayırlı etsin darısı başımıza inşallah aminnn

5 haftalık falan diye canım tam olarak belli değildi kanamadan sonra kan verdim 2560 çık ti 5 haftalık oluyo.
40 gün sonra adet oldum
Bende kürtajdan 35 gün sonra regl oldum .
Çok kanamalı geçti ..
ama şuan ki adetim az pede bişey gelmiyor ama wc ye girdiğimde pıhtılar düşüyo görüyorum

Bende kürtajdan 35 gün sonra regl oldum .
Çok kanamalı geçti ..
ama şuan ki adetim az pede bişey gelmiyor ama wc ye girdiğimde pıhtılar düşüyo görüyorum
O zaman benim kide normal sayılır canım .
Bu süreçler beni çok yıpratıyor gerçekten artık gelse bebisler çok naz lılar çook

merhabalar ben de 38 yaşındayım ileri yaş olunca insan biraz tedirgin oluyor ama şükredin ki bi evladınız var benim daha ilk olacak Rabbim nasip ederse inşallah

anladım şimdi bende sağol... görüntü yanıltabilir aylık olabilir 3 4 folikül... inşallahh sağlıkla bulalım kalıteli güzel yumurtaları :)
Merhaba Yok sadece genel kontrol de söyledi dediğiniz testi yapmadım. O kadar detaya girmeyi şimdilik düşünmüyorum. Daha çok stres olmasın. Akışabırakıp nasipse olur diyorum. bir kızımız var allah önce ona uzun ömür versin inşallah. Sadece vitamin verdi aynı kutuda hem bayana hem erkeğe vitamin var. Erkeklerinkisi sperm kalitesi için kadınınki ise yumurta kalitesi için. İsim verebiliyor muyum bilmiyorum. Onu alacağım şimdi. Çok umutsuz değilim içimdeki ses olumlu. Önemli olan sağlıklı olacaksa hayırlı bir evlat olacaksa biz hazırız bir tane can daha büyütmeye

Sanırım dediğiniz vitamin benim de kullandığım, inşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz

Pik dedigin yumurta catladigi gunmu

Kızlar merhaba 6 haftalık hamileyim. Az önce perde astım bayagı zorlanarak. Bişey olmasından korkuyorum bana akıl verin lütfen ((

Canım hiç sorma eşşeklik yaptım bile bile. Elim ayagım durmuyor temizlik yapıyorum durmadan. İnşallah bişey olmaz cok korkuyorum
Allah büyük korkma canım alacak nefesi varsa rabbim korur hiçbirşey olmaz ama yinede dikkat et benim ev bir haftadır ne süpürülüyor ne siliniyor kimseye demedik anneme bile hele 3ayı bir dolduralım eşim yardım ediyor napalım şimdiye kadar çok temizledik birazda pasaklı dursun ev

Kızlar merhaba 6 haftalık hamileyim. Az önce perde astım bayagı zorlanarak. Bişey olmasından korkuyorum bana akıl verin lütfen ((
Dinlen bol bol canım ağrın varsa.korkma hemen birsey olmaz inşallah.
Perde falan da asma iyi değil böyle şeyler hAmile likte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…