Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Adetinin 9. günü mü erken yumurtlama da olabilir canm her ihtimale karşı ilişki dene bence, insAllah gebesindir, yada gebe olursun da tüp bebege gerek kalmaz

Adetinin 9. günü mü erken yumurtlama da olabilir canm her ihtimale karşı ilişki dene bence, insAllah gebesindir, yada gebe olursun da tüp bebege gerek kalmaz
Amin canım inşallah ya ben diyorum gebe olursa da güzel ovulasyon olursada benim için herşeyin hayırlısı bakalım yarın da aynı çıkarsa pazar gebelik testi denerim belki

Amin canım inşallah ya ben diyorum gebe olursa da güzel ovulasyon olursada benim için herşeyin hayırlısı bakalım yarın da aynı çıkarsa pazar gebelik testi denerim belki

Yumurtlamaysa bazen 2 3 gün böyle koyu olabiliyo bence p.tesi sabah gebelik yap daha iyi ama sen bilirsin yinede

Günaydın kızlar çatlatma iğnesi olan var mıydı aranızda dün bütün gün kasık karın ağrısı olmuştu akşama doğru hafiflemisti şimdi uyandım yine var ağrım sanki kasık ve karnım uyuşuk gibi farkli hayırlara gelsin acaba çatladı mi artık ya da çatlayacak ondan mi ki ağrılar klomen kullanırken hiç kasık ağrım olmadı desem yeri igneden sonra başladı bugün iğnenin 3. Günü nette hep 3. Günü çatlar yazıyor dün gece ilişki oldu bugün yarın vermemiş dr ne derse onu yapcaz bklk bilerek atladi demek ki 2 sinde tekrar başlayıp gün aşırı devam ediyor regle kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…