Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim:) Allah bekleyen herkesin kucağını hayırlı evlatlarla doldursun inşallah

Merhaba , dopleer çektiren var mı devlet hastanelerinde ? Nasıl bir yol izlemeliyiz kadın doğum randevusu mu alıyoruz yoksa farklı bir bölümden mi alınıyor bilgi verebilirseniz sevinirim .

Kızlar morci’nin suyu gelmiş. Gece 3 ten beri hastanedeymiş . Kendi sancısı açıklığı ilerletmediği için suni sancı vermişler .
Dua edin bir avazda evladını kucağına alsın
Amiin aminnn bi avazda sağlıkla kucağına alsıın.. iyi haberlerini bekliyorum❤

Kızlar morci’nin suyu gelmiş. Gece 3 ten beri hastanedeymiş . Kendi sancısı açıklığı ilerletmediği için suni sancı vermişler .
Dua edin bir avazda evladını kucağına alsın
Rabbim bir avazda kurtarsın güzel haberini alalım inşallah darısı sizlere cnm

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün.. kaç haftalık doğdu normal mi sezaryen mi oldu?
Çok teşekkur ederim.Allah tüm bekleyenlere hayırlı vakitte hayirli evlatlar nasip etsin inşallah
37 haftalık doğdu 2500 gr.bugün 15 günlük olduk toparlandı baya teyzeleri:)normal başladı doğum hatta 10 dak sabretsem normal olacaktı ama ben dayanamadim nst cihazıni fln durdurmadim bebeğin kalp atışını duyamadilar sezaryene aldilar

Bu da bugünkü ovulasyon testim catladi herhalde artık bugünü de değerlendiririz zaten hafta içi eşim işte akşam görevde oluyor inşallah tutar baya degerlendirdik Maria26 canım valla senin gibi oldum bu ay inşallah benimki de tutar seni hatırlıyorum test yaptığın günü bile yok diye kenara bıkıp duşa girip çıkınca görmüştün dimi bende gözümü kapatıp yaparaim artık test 10 gün sonra

Eklentiler

• IMG_20190901_124927.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 19
Ohh maşallahh iyi doğmuş ❤ darısı sağlıkla tüm bekleyenlere..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…