Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hakkında hayırlısı neyse o olsun canim. Vardır bunda da bir hayır. Eminim ki doğru zamanda allahın izniyle güzel bir hamileliğin olacak.

Kızlar merhaba Bayadır bakamıyorum buralara benim bat 21 Ocak. Biraz önce test yaptim silik çıktı inanamadim yine yaptım yinee silik çıktı. İnanamıyorum nolur bana dua edin sabah kan vercem

Eklentiler

• IMG-20190117-WA0019.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 49
Canım hakknda hayrlisi olsun kanaman baslamis snrm bu ay bizim ayimiz degilmis insAllah hayrli vaki

Canım hakknda hayrlisi olsun kanaman baslamis snrm bu ay bizim ayimiz degilmis insAllah hayrli vakitte gelir minnakLr :) yeni bat 12 şubat cnm

Olur tabi kide ..
hiç üzülmedim merak etmeyin ..
Bakalım bebeğimiz annesiyle babasının tanıştıgı ayda mı gelicek ?
Yoksa annesiyle babasının doğdugu ayda mı :)

Yokksaaaaa 2020 demi ?
Canım kimyasal gebelik nasıl oluyor ben hep normal düşük yaşadım bilgilendirir misin?

12 şubat cnm

Canım kimyasal gebelik nasıl oluyor ben hep normal düşük yaşadım bilgilendirir misin?
Canım ben bata 6 varkenden beri beta testi yapıyorum silik çizgi çıktı ilk 3 gün koyulaştı ama sonra tekrar silikleşmeye başladı yanı tutunamadı ya da sağlıksız spremdi vücudum kabul etmedi attı. Normal adet günümden 2 gün sonra adet oldum .. yanı eğer 6 gün önceden beri takip etmeseydım fark bile etmezdim ..
H E yasasıin sonunda regl olabildiim yeni tarihim 18 Şubat canım:)
Ve günaydınlar kızlar..
Hay maşallaaahh gözün aydınnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…