Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla benım her kontrolde doktorum kız oldugunu biliyoruz demi diye tekrar ediyor .
Ama bunu akrabalara komşularıma anlatamıyorum
Neymiş göbeğim sivriymiş böyle olun a erkek oluyormus
Hele birtanesi doğsun bak gelip benden özür dilicen dedi
Kafayı yemiş millet ya

mirnayı pek beğenmedim anlamını bilmesem de kuzum kusura bakma :) mete neydi oğlanın adı kuzu?
Mete Ali
Ya eşimin kuzenlerinde 3 4 tane Mina lı isimler var, hepsi aynı, Mirna bende ilk kez duydum Boşnak ismiymiş huzur demekmiş.
Mirna diyemez kimse zaten akılda herkesin Mina diye kalır, Mina güzel ama yakınımızda çevrede 4 5 tane var hepsi Mina

Çok kötü günlerdi
Hatırlamak dahi istemiyorum
Şuan 4 kilo aldım bu gidişler 6 _ 8 civarı olur çok yiyorum gece uyanıp yemek yiyorum
Çok fena

Kraft pilot aldık canım biz
Eki Görüntüle 2302032
kızım 32 haftalık hamile olup 4 kg nedir ya
ben mutfağın kapısından geçsem 4 kg alıyorum
ay inşallah senin gibi oluruz.
ben max 10a razıyım vericez artık sonra bi şekilde
oğluşumun 1 yaş fotolarında fit olmam gerek

bi bakim netten bebek arabanıza inceliyim

Hehhh aynı çevre bizde de var direk karnıma bakıyorlar, sen emin misin diyo bide ben değil Dr emin diyorum
Kendi annem ablamlar bile senin hiç karnın yokki bu bebek nerde, top gibi sivri oğlan bu valla diyolar dalga geçiyorlar

Maşallah Allah bağışlasın yavruları... inşallah içine sinen bir isim bulursun canım

cnm yatış pozisyonu 180 derece oluyor mu yoksa reflü yatış gibim birde her iki yönlü kullanımı varmı? tutma yeri boya göre ayarlanabiliyormu bir de ağırlığı nasıl
Yatış tam yatıyor kkademe kademe kalkıyor.
Araba hafif bebek hem sana hem yola bakabiliyor.
Tutma yeri yükselmiyor sadece daha aşağı daha yukrı alabılıyorsun başlık oynuyor yanı yukarı doğru yükselmiyor

Maşallah Allah bağışlasın yavruları... inşallah içine sinen bir isim bulursun canım
İşte biz böyleyiz, benim seçtiklerimi eşim asla beğenmicek istemi ek ben de onu kileri. Sonra da artık en son hangi isim kalırsa onu seçicez yok valla ben şu detaylıdan sonra Bi kaç isim seçicem ya kura çekicez ya da düzgün orta yolu bulucaz

bizim büyük parçalar sonlara doğru kalcak gibi çünkü hem ev aldık hem tatilden döndük çok harcamamız oldu biraz normale dönmemiz lazım

4 kg muu

Kuzum bebiş kaç kg oldu o zaman senin karnın sadece 4 kg dur.

Kızlar ben hiç kilo almadım
Sadece göbek var bende ya
Arkadan gören yürüyüşümden anlarda dursam hamile demez

Duru kuşum 1865 kilo. Suyu ıvırı zıvırı kan hacmim 2 kilo olsa 4 ediyo işte
Bana gelen giden bişey yok henüz

Bizde Direk ismi ben koydum ama eşim sonradan dini bir isim koyalım diye ısrar edince adına Meryem i ekledim
Aslında 2. Kızım olursa Meryem koyucaktım ama ona da Berrak koyuxam
Duru - Berrak olurlar
Babası onsa bir 2. İsim bulur artık .

2. İsm hiç istemşyordum ama kıramadım
İsmiyle büyüsün canım kızım

biz de anlaşmıştık esinde kız olursa o koyucaktı erkek olursa ben kız oldu o koydu, şimdi gene fikirlerini belirtiyor bizim dediklerimizi beğenmiyor falan yine kendi koyacak zaar

Reactions: H E
görümceme diyorum detaylıya girmedinmi girdim diyor.
benimde aklım almıyo nası detaylıda da kız demişler
Ama bazı Dr öyle canım, mesela ben ilk gebeliğimde gittiğim dr tam salaktı, herşey süperdi ona göre her gittiğimizde ve cinsiyet %100kızdı, biz 5.ayda öğrendik rahatsızlıklarını, ve erkek olduğunu
Hani nasıl görmez diyorsun, sonra araştırdım ki Dr öyleymiş herkese yanlış söylüyormuş cinsiyeti. Ayrıntılıya bir girdik ki gelişimi zaten çok geriydi çok ağırdı durumu, nasıl göremez Dr bunları demişlerdi, ama hep çok iyi çok iyi derdi Dr
İşte Dr a güvenmek çok önemli

biz de anlaşmıştık esinde kız olursa o koyucaktı erkek olursa ben kız oldu o koydu, şimdi gene fikirlerini belirtiyor bizim dediklerimizi beğenmiyor falan yine kendi koyacak zaar
Canooo kızın nasıl seviniyordur demi yaaa oda çok istiyodu kardeşi olsun .
İlk duydugunda ne tepki verdi ?
Birde büyğk ihtimalle erkek oldugunu öğrenince ne dedi kızlar genelde kız kardeş istiyorua ondan merak ettim

ay Allah korusun allah işini bilen doktorlarla karşılaştırsın hepimizi kuzum

Ah benim adaşım olacakmışşş ben çok seviyorum ismimi ama 2 isim neyse artık ikinizin dediğinde olsun canım. Biz oğlanda öyle yaptık birini eşim birini ben
Şimdi pişman keşke tek olsaydı diyip duruyor. Ama şimdi kıza tek olucak diyoruz. E ortak anlaşamıyoruz. Ben ne söylesem ondan çok var etraf hep dolu, o ne söylese düz yada bilinmedik anlamı olmayan seçiyor. Meteyi o koydu şimdi pişman, parka Bi gidiyorum 1000 tane Mete var anlamı da çok iyi değil.
Neyse sen koydun diyorum çıkıyorum içinden, sonuöta dini anlamı olmalı, allahtan Ali yi ekledim ben de güzel ağır
Şimdi tam dert bizim içinde kız ismi
Miray çok güzel yılın ilk ayında doğan demek. R ocağın sonunda doğacak işte
Ama yok herkeste varmış ben duymadım da o duymuş

çok sevinçli bi o kadar endişeli hala bişiy olursa endişesi var ilkinden dolayı, hergün sorar anne hamile misin anne bebik duruyo mu? yavrum.. biz geç söyledik ona biraz.. sevindi tabii ama bu duracak demi dedi:) Allah bilir sağlıklıysa bizimle dedik.. gelcek ben inanıyorum dedi:) cinsiyetin önemi yok gerçekten o da karar veremedi zaten daha sağlıklıymış şükür %70 erkekmiş diyor ananesine anlatırken.. ille kız ille erkek demiyor yani.:)

Aha aynı abla, meteyi o koydu tamam ya 2.ben kpyucam sen susacaksın anlaşmıştık yok olurmuuu, ben ne desem yok yok yok, kendi anca kafasında isim listesi oluşturmuş onları sıralıyor bana

2 ismi çok söylemem büyük ihtimalle arada söylerim genelde Duru deriz .
Aa adaşsınız demek ne güzel tesadüf oldu bu

Aha aynı abla, meteyi o koydu tamam ya 2.ben kpyucam sen susacaksın anlaşmıştık yok olurmuuu, ben ne desem yok yok yok, kendi anca kafasında isim listesi oluşturmuş onları sıralıyor bana
aynı hakkat :) neyse dediği isimleri ben de beğeniyorum en azından artık uymuşuz birbirimize onca yıldan sonra demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…