Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bizde hastaneye gittik bugün bendeki haberler pek iyi değil, bebeğin suyu iki kat fazla çıktı benim de açlık şekerlerim yüksek çıkıyodu zaten doktor en kısa zamanda şeker yüklemesi istedi. Saatli diyet listesi vereceklermiş bana yüklemeden sonra, hiç şaşmaması şart dedi.

Anne karnında ani bebek ölümlerinin çok büyük sebebi bu durummuş, Allah korusun bir şey olur dedi. Bebeğin suyu aşırı olduğu için ağrılarım bu kadar fazlaymış herkesten 4 kat fazla hissediyormuşum, haftama göre karnımın büyük olması da sudan sebepmiş.

Salı günü yatırıcam yüklemeyi inşallah, dua edin moralim çok bozuldu. Bu ağrılar için de uzun süre oturur ya da ayakta pozisyonda durmamam lazımmış doğuma kadar yat demiyorum ama 10 saatte sandalyede oturmayacaksın dedi işi mecbur bırakıcam yani ay başı.

Bu arada 818 grammış ipek böceğim
Çok geçmiş olsun canım, üzülme sen, iyi ki farkedilmiş zaman varken önlemini alır doktor, sağlıkla kucağına alırsın İpek Hanımcığımı

@Maria26 gözün aydın canım.. Brrk Brrk kuzu az olmasından daha iyidir sanıyorum allah muhafaza inşallahhh düzelir her şey.. kuzular sağlıkla gelir..
Ben kilo vermişim yine artık haftada yarım kilo istiyorum dedi🙈😆
Erkek gibi dedi ikili için kan verdim. İnşallah her şey yolunda.. hayır aklıma takıldı herkes çok hareketli falan diyor benimki pek sakindi maşallah sırtını dönmüştü bize doğru düzgün poz bile vermedi... :) napıyonuz ne yiyip ne içip giriyonuz allasen😁
İnşallah sonuç da iyi gelir amin..

Cano oğluş mu gelio hadi bakalım😊

Kızlar benım kız tam sınırda son regl tarihime göre doğum 23 ekim eğer onu beklerse akrep .
Ama ultrason ölçümlerinde 15 ekim gözüküyo eğer ona göre gelirsee terazi 😹 bakalım ne olucak
Bende teraziyim benim kızda büyük ihtimalle terazi olucak artık eşimin bizden çekeceği var😂

Bende baya korkuyorum eşim o iğne ağır bi iğne nasıl vurulcaksın dedi korkuttu beni :KK43:

Bu arada cnm listeye cinsiyetimizi ekleyebilirsin bir erkek bebiş daha geliyor 🤗
Oyyy maşllaahh hehh şöyleee erkekler gelsin yaaa listemiz hep kız oldu 🥰

Korkma inan hiç acımıuor . İğne zaten okdr küçükki vurulurken kendını sakın kasma kasa yapıldığı için rahat olman lazım.
İnan kan almak daha acılı . Yapınca anlıcaksın

Kızlar ya garip bir psikolojiye girdim
Adetim daha biteli 2 gün oldu ama bana üstünden yıllar gecmis gibi geliyor
Kadınlar kulübünde ne kadar konu varsa hamilelikle ilgili hepsini okuyorum (halbuki yapacak daha önemli işlerim var )
Ne yapsam da kafamdan atsam ?
Pazartesi okul başlıyor gerçi kafam başka şeylerle meşgul olacak ama...
Böyle işte..biraz iç dökmek istedim sanırım

Kadınlar kulübünde ne kadar konu varsa hamilelikle ilgili hepsini okuyorum (halbuki yapacak daha önemli işlerim var )
Aslinda en guzeli dusunmemek ama buda elde degil bu ay gun takip etmemeyi ve cocuga odaklanmamayi deneseniz belki iyi gelir

Bende böyleydim maalesef 😑
Çocuk planladıgımız gun burdaki butun sayfaları okuyup testleri incelerdiö😬
Aslında kafamızdan atsak çok güzel oluxak ama kolay olmadıgını bildiğim için sana bişeyde diyemiyorum 😑

X