Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sükür her halimize , bende kan ilacini biraz kullandim bana iyi gelmedi carpinti falan yapti kullanmayi birakinca daha iyi hissettim , artik pekmezlerle özlerle tamamlicam hem daha doğal Biraz biraz bel ağrım başladi acikcasi ozellikle aksama dogru yatmadan olmuyor , duru kusta kocaman oldu masallah nee cabuk geciyor gunler

Benim aslan gibi damat adayı gelin adayına döndü benimkini değiştirebilir sin canım

Cnm ben şuan izinde olduğum için pek giremiyorum cinsiyetide doktora gitmediğim için öğrenemedik. Cumadan beri gitmeye çalışıyorum bulunduğum yerdeki özeller dolu

Cnm benide eklermisinn
Benim aslan gibi damat adayı gelin adayına döndü benimkini değiştirebilir sin canım
Bir erkek bir kiz demislerdi erkekmi oldu knsonunda

Reactions: H E
Çok şükür valla canım benim buralara kadar sorunsuz geldik
Maşallah kuzum herşeyi tamamlamışsın ben daha alışverişi yapmadım yiğenimden daha etiketi ustunde kıyafetler var 4 çıtçıt lı alıp 0-3ayı öyle tamamladık
Mobilyaları yeri falan silerken çok çömelme kuzum rahatsız etmesin seni. Ütü işini de akşam serinliğinde yaparsın. Durucuğum şimdiden ev işlerinden rahatsız olmasın

Reactions: H E

Söylemişken yazayım dedim canım
Oğlumda doğum ebesi ve de bana demişti son 1 ay yerleri elinle silmeye çalış ara ara, hatta gırgır varsa günde 15 20 dk evi gırgırla, normal doğuma hazırlık için bu hareket çok iyiymiş aklınızda olsun ama yinede Dr a sorun yapmadan ben heşryw yaptım da işte olmayınca olmuyor

Anam o yüzden şimdi öyle yapınca çığırıyor kız ne zaman eğilsem kızıyor bana neyse sin ay yapayım artık belki bizde tutar serviks detaylı da 39mm normal doğuma musait dedi doktor ama kimden doğum hikâyesi duyduysam bebek nasıl isterse öyle doğuyor

Kuzum Dr ne diyor biliyor mu kan ilacını içmediği i
Ay ben çok korkuyorum çok korkutuyordu Dr çünkü beni, hatta dün ilaç yazdırdım sağlık ocağındaki Dr da, ısrarla aman sakın atlama aç karnına al dedi.
Korkutma da şöyle, bende asla kansızlık yok olmadı, kan değerim 13 14 ün altına düşmez hiç, oğlumda son 3 ay özelikle Dr sabah akşam aldırmıştı kan ilacını, pekmez içtiğide biliyordu ama doğumda ve sonrasında bu kan ilaçları sana çok yardımcı olucak lütfen aksatma iç diye diye korkudan valla içerdim zaten vitamin falan içmedim oğlumda hiç sadde e kan hapı. Yani şimdide korkutma, ya doğumda çok kan kaybedersem ki normal olsun sezeryan olsun inanılmaz kanama yaşanıyor
Pekmez sadece senin günlük ihtiyacını karşılar yani. Doğum ve sonrasına yeterli gelirmi bilmiyorum kuzum sen bilirsin yinede ben akıl vermiş gibi değil de fikrimi söylemiş olayım

Kesinlkle ee
Ben konuştuğum hamilelere bakıyorum bazen gerile gerile ayyy sezeryan zor valla ben normal yapacam mm
Bende diyorum sen normal yapacan da bakalım bebek normal gelecek mi
Allaha dua et hayırlısı neyse o olsun de, doğuma bebek karar verecek. Ben kendimi yırttım valla 16.hafta başlayıp 40.haftaya kadar, hurmalar yürüyüşler pilates ler her çeşit hareketler,
Benim arkadaşım hiççç bişey yapmadı doğumdan da korkuyordu hatta korka korka normal yapıp çıktı geldi

Oy maşallah canım artık zaten hızla büyüyecekler. Ay ben maşallahh eskisi gibi bulantı yok yaaa şükürler olsunn
İlaç da içmiyorum artık
Ben hiç kg almadığım halde hep 1 hafta öndeydi, valla peynir ekmek zeytinle geçirdim çoğu zaman günleri, etten falan herşey den tiksinmiştim ama şimdi yavaş yavaş istiyo sanki vücut. Artık yerim ya
Serumdan sonra tartıldım 1 kg almışım
64 tüm evde tartıldığımda geçen o da koca karnım zaten
Şimdi bende başlarım bol bol balık yemeye enn sevdiğim haftada 2kez yerim.

Ayrıntılıy giricem canım, bana kalsa ben Bi 18.haftada bide 22 li haftada giricektim de
Dr gerek yok sadece 21 22.haftada baktıralım dedi. Her gittiğimde sağolsun detaylı bakıyor yaa çok şükür iyi gidiyoruz

bizim değişti pipisi kopmuş kız oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…