Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende detaylıdan sonra yaptım alışverişi iyi kide hemen bitirmişim .
Perşembe günü hediyelik yapmak için malzeme almaya gittim ölüyoeum sandım ya bıraksaydım bu aylra kıyafetleri felaket olurdu bu sıcaklarda

Ardnlina 34 e girmişsin ne güzel azcıı kaldı yaa bizim daha ohooooo
Bana da hayal gibi geliyor ama şaka maka 34 olduk valla Birde bakmışsın ki sende bu haftalardasın zaman çok hızlı akıyor kuzum İnşallah sağlıkla kucağımıza almak nasip olur yavrularımızı Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Tabi yaa son 2 aya asla bırakmamak laızm, anca kendi işlerimizi zor yaparız. Bende 7.aya kadar bitirim

bana çok eğlenceli geçti bi 40 hafta daha yaşarım
ablamın da 4300 55 cm doğmuştu
Bende son 3ay gebelik diyeti uyguladım yoksa Dr 4.500 tahmin etmişti
Bizimde genetik, ablamın 2 oğlu var, biri 4.800 biri 4.950 doğmuştu ikiside hala tosun maşallah
Ben onlara benzemesin diye herşeyine dikkat ettim onlara değilde obez olmasın diye
Dr kilolu doğanlar hep kglu gider demişti. Çocuğa 3 yaşına kadar şeker, çikolata, hazır paketli hiçbişey vermedim
Şimdi de zaten damak zevki oturduğuçin asla yemiyo çikolata falan boyu uzun yaşıtlarından kg su da normal çok şükür

oy maşallah 5 kilo nerdeyse bizimkileri görsen şuan dış görünüm olarak normaller ne zayıf ne şişman. ama kaldırmaya kalkınca göründükleri kadar hafif değiller. hele büyük oğlu iskelet gibi ama herseyi yer. ve ağır baya. sağlıklı olsunlar da şişmanlık da çok iyi değil

Canım bizim doktorda 2li için 12. Haftayı geçirmeyin demişti günlerimiz aynı çarşamba mı alsam randevuyu cuma mı bilemedim bende. Birde hastaneler 2li için normal muayene ücreti mi alıyolar yoksa ektra ödeniyor mu

Canım devlette bi ücret ödenmiyor, özelde alıcaklardır elbette muayene + test ödeyeceğizdir. İkili yaparız dediğine göre cumartesi 12+1 olucana göre bebeğin 12 haftada olması önemli sanırım.. sana şu gün gel demediler mi? Ben gittiğimde diğeri için randevuyu oluşturuyor.

3 haftada 1 gidiyoruz genelde ama şu gün gel demedi watsapptan yazayım en iyisi ben doktoruma 11+6 yada 12+1 ikisinden birine alıcam o hangini söylerse ona alayım

Merhaba kızlar benim 8. Aydan da umudum yok . Ovu sonrası 5. Günüm belirti olsun istiyorum. Bana belirtilerinizi ve belirti zamanlarınizi yazar mısınız

Tabi canım yaa bende çok dikkat ederim hep yeme içmesine işte, sağlıklı şeyler yesin içsin büyüsün ler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…