Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
10-15 arası ideal bence. yukarısı fazla. hiç öyle dikkat de etmedim kendimden bu performansı beklemezdim :KK70: emzirirken de fazlalıklarımı versem ne iyi olur. 3500 bulur dimi ya son haftalarda daha hızlı kilo alıyorlarmıs. 3500 aşağısını istemiyor gönlüm🙈😂😂 tabi ki işin şakası sağlıkla gelsin başka hiçbişeyde gözüm yok❤
Ultrason da 150 200 gr mutlaka fark ediyor ya eksik ya fazla.
Şimdi baktımda, 36.haftada 3.300kgmuş usg kağıdında 🙈 en son girdiğim usg de 4. 300 çıkmış 🙈 ama hep 2 3 hafta öndeydi hep kglu iri çıkıyordu maşallah 🙈 usg 200 gram eksik çıkmış olmuş bizde.

Şimdi valla kızımız nazlı, bulantılardan hiç iştah yok, vitaminleri bile içemiyorum bişey yiyemiyorum 🙈 şimdilik 5 6 gün falan önde gelişimi ama gayet iyi iri olmasın taşıması da zor valla 🙈🙈 3. 500 doğsa yeter diyorum bende, kız dediğin narin olur zaten zayıf olsun 🤣

Tabi tabi inşallah erken gelmesin de beklesin tam zamanında doğsun 🙏🙏😍 içeride ne kadar kalsalar o kadar kar, ben neler neler yaptım aylarca gebelik doğum pilates, hergün 1 2 saat yürüyüş, hurmalar 40.haftada 1cm bile açılma yoktu 🙈 40+2de artık yürüyemez uyuyamaz hale gelince o koca göbekle 🙈 tamma sezeryan olsun dedim 😁🙈
Haftada 250 300 gr alıyorlar son haftalarda canım. Mutlaka alır. Sen güzel beslen boll su iç, bulgur pilavı Çok yerdim ben pirinç yerine 🙈
36.haftada oğlan 3kiloydu tam. 4 haftada 1.100gram almıştı. Her bebek farklı tabi ya şimdi kızım öyle 4 kg yu bulmaz belki diyorum. erkke kız yapılarından dolayı öyle kg alımı farklıdır. 3.500 doğsunlar yeter valla, 1 ayda zaten topaç gibi oluyorlar hemen toparlıyolar 😍😍
aynen öyle dünyaya gelen büyüyor🤩 haftada 250-300 gr çok iyiymiş yalnız. riskli dönemleri geçtik ya pek de takmıyorum istediği zaman gelebilir.
Ultrason da 150 200 gr mutlaka fark ediyor ya eksik ya fazla.
Şimdi baktımda, 36.haftada 3.300kgmuş usg kağıdında 🙈 en son girdiğim usg de 4. 300 çıkmış 🙈 ama hep 2 3 hafta öndeydi hep kglu iri çıkıyordu maşallah 🙈 usg 200 gram eksik çıkmış olmuş bizde.

Şimdi valla kızımız nazlı, bulantılardan hiç iştah yok, vitaminleri bile içemiyorum bişey yiyemiyorum 🙈 şimdilik 5 6 gün falan önde gelişimi ama gayet iyi iri olmasın taşıması da zor valla 🙈🙈 3. 500 doğsa yeter diyorum bende, kız dediğin narin olur zaten zayıf olsun 🤣
taşıması kolay geldi kız bana😂😂 evet 3500den fazlasında gözüm yok. sağlıkla gelsinler insallah kuzum❤️❤️

Çok eğlenceli inan bana 🥰
Valla tahmin ediyorum 😍😍😍🙏🙏
Oğlanda alıyordum ama her zaman kız kıyafetlere gözüm gidiyordu 🤣 şuna bak kızların alışverişi daha zevkli erkeklerin hep standart diyodum 🤣🙈
Şimdi şu 5.6ayı dolduralım da inşallah, esksikelrimize bakıcam başlicam alışverişe, ilk alacağım şey pembiş emziklerde hep gözüm kalıyordu onlardan almak 🤣🤣
Oğlana 10 tane emzik aldım kullanmadı, kızım inşallah kullanır yaaa 2 tane alayım da 🙈🤣

Haftaya ne zaman abla kesin belli olur 😍
Bizimde haftaya ctesi 🙏🙏😍
24ünde kuzum saat 12de.. 12+1 olucak satla uyumlu gidiyor şimdilik.. bakalım %70 iyi oran nuba göre yorumluyorum dedi.. zaten normalde %50 :)) bakalım bahtımıza ne çıkarsa..
Senin kaçta? İnşallahh iyi haberlerle gelelim❤aminnn

aynen öyle dünyaya gelen büyüyor🤩 haftada 250-300 gr çok iyiymiş yalnız. riskli dönemleri geçtik ya pek de takmıyorum istediği zaman gelebilir.

taşıması kolay geldi kız bana😂😂 evet 3500den fazlasında gözüm yok. sağlıkla gelsinler insallah kuzum❤❤
İşte 3. 500 kgdan sonra ben çok zorlandım 🤣🙈
Eşide büyük diyodur Dr, suyu da çok fazlaydı. 🙈
Dana gibi beslendi, yiyip içip yattı doğmak istemedi 🙈🤣 doğdu zaten çok sinriliydi bizimki inanılmaz 🤣 Dr ayy bu çıkmak istemiyo geri mi koysak dedi 🤣 çok suratsız sinriliydi yaaaa 🤣🤣🙈🙈

Öyle böyle doğuyorlar. Büyüyorlar.. Erkeklerin askerlik hikayeleri biz kadınların da doğum hikayeleri hiç bitmiyor 😁😍🙏
Rabbim herkese nasip etsin önce hiç olmayana 🙏🙏 sonra çok bekleyene, bekletmesin kimseyi..

24ünde kuzum saat 12de.. 12+1 olucak satla uyumlu gidiyor şimdilik.. bakalım %70 iyi oran nuba göre yorumluyorum dedi.. zaten normalde %50 :)) bakalım bahtımıza ne çıkarsa..
Senin kaçta? İnşallahh iyi haberlerle gelelim❤aminnn
Biz aynıyız senle yine aynı güne randevu 😍 3 haftada 1 çağırıyor beni, riskli gebeliğe girdiğim için. Kayıplar olduğu için.
Benimde 24ünde saat 16. 00 Dı sanırım 😍 geçen gün gördüm zaten ama kendi Dr um izindeydi, kendi Dr um daha uzun detaylı bakıyor renkli gösteriyor 😍

Valla tahmin ediyorum 😍😍😍🙏🙏
Oğlanda alıyordum ama her zaman kız kıyafetlere gözüm gidiyordu 🤣 şuna bak kızların alışverişi daha zevkli erkeklerin hep standart diyodum 🤣🙈
Şimdi şu 5.6ayı dolduralım da inşallah, esksikelrimize bakıcam başlicam alışverişe, ilk alacağım şey pembiş emziklerde hep gözüm kalıyordu onlardan almak 🤣🤣
Oğlana 10 tane emzik aldım kullanmadı, kızım inşallah kullanır yaaa 2 tane alayım da 🙈🤣
Emzik olayında ısrarcı olmak lazımmış ben bir iki verdim sonra almıyo diye vazgeçmiştim :)) verelim alıştıralım rahat edelim:) benim kuzu da emzik olarak kullanırdı beni..🤗🙊
3650 kg 51 cm doğmuştu 38+3te bakalım bunlar nasıl gelecekler..

Biz aynıyız senle yine aynı güne randevu 😍 3 haftada 1 çağırıyor beni, riskli gebeliğe girdiğim için. Kayıplar olduğu için.
Benimde 24ünde saat 16. 00 Dı sanırım 😍 geçen gün gördüm zaten ama kendi Dr um izindeydi, kendi Dr um daha uzun detaylı bakıyor renkli gösteriyor 😍
Aynen 3 haftada bir baktı.. ikili de yaparız demişti bu defa uzun sürer gibi.. bundan sonra 1 aya çıkarır gibi geliyor bana bakalım..inşallahh sorunsuz sağlıkla gelirlerr amiiinnn

İşte 3. 500 kgdan sonra ben çok zorlandım 🤣🙈
Eşide büyük diyodur Dr, suyu da çok fazlaydı. 🙈
Dana gibi beslendi, yiyip içip yattı doğmak istemedi 🙈🤣 doğdu zaten çok sinriliydi bizimki inanılmaz 🤣 Dr ayy bu çıkmak istemiyo geri mi koysak dedi 🤣 çok suratsız sinriliydi yaaaa 🤣🤣🙈🙈

Öyle böyle doğuyorlar. Büyüyorlar.. Erkeklerin askerlik hikayeleri biz kadınların da doğum hikayeleri hiç bitmiyor 😁😍🙏
Rabbim herkese nasip etsin önce hiç olmayana 🙏🙏 sonra çok bekleyene, bekletmesin kimseyi..
amiiiin🤩
keyif paşasıymış tam ya 😂 tabi eşi suyu da var bu işin. kaç doğmuştu 4 üstü sanırım

Emzik olayında ısrarcı olmak lazımmış ben bir iki verdim sonra almıyo diye vazgeçmiştim :)) =verelim alıştıralım rahat edelim:) benim kuzu da emzik olarak kullanırdı beni..🤗🙊
3650 kg 51 cm doğmuştu 38+3te bakalım bunlar nasıl gelecekler..
Maşallah abla iyi doğmuş 38 haftada bide 😍
Bende alıştırıcam valla bu defa kesin çok zordu yaa, emzik alanlara bakıp hep imrenmiştim. Çok rahat oluyor Kesinlkle.
Sağlıkla doğsun lar 🙏

Maşallah abla iyi doğmuş 38 haftada bide 😍
Bende alıştırıcam valla bu defa kesin çok zordu yaa, emzik alanlara bakıp hep imrenmiştim. Çok rahat oluyor Kesinlkle.
Sağlıkla doğsun lar 🙏
Evet evet iyi doğmuştu hatta tahminin de üstünde gelmişti yavru:) aynen büyük rahatlık valla🙃 sütüm de boldu yağlıydı yarıyodu da mama dahi kullanmadık. Ki sezaryen olmasına rağmen hemen de süt gelmişti dua ediyorum şimdi de aynı olsuuun.. sağlıkla gelsinler amiiinn❤😘

Aynen 3 haftada bir baktı.. ikili de yaparız demişti bu defa uzun sürer gibi.. bundan sonra 1 aya çıkarır gibi geliyor bana bakalım..inşallahh sorunsuz sağlıkla gelirlerr amiiinnn
Aminn inşallah. Bende yaptırsammı yaptırmasma mı çok kararsızım, cenaze de vardı vakit yoktu. Dr baktı detaylı, oğlanda da yapılmamıştı zaten, o zaman yaptırma her geldiğinde ben bakarım detaylı dedi kaldı öyle bizim. Şimdi bu hafta gidince ayrıntılı ultrason için konuşuruz bizde

Evet evet iyi doğmuştu hatta tahminin de üstünde gelmişti yavru:) aynen büyük rahatlık valla🙃 sütüm de boldu yağlıydı yarıyodu da mama dahi kullanmadık. Ki sezaryen olmasına rağmen hemen de süt gelmişti dua ediyorum şimdi de aynı olsuuun.. sağlıkla gelsinler amiiinn❤😘
Aminnnnn benimde yaa 🙏🙏
İnşallah daha rahat, kolay, güzel büyütürüz 🙏🙏😍😍

Aminn inşallah. Bende yaptırsammı yaptırmasma mı çok kararsızım, cenaze de vardı vakit yoktu. Dr baktı detaylı, oğlanda da yapılmamıştı zaten, o zaman yaptırma her geldiğinde ben bakarım detaylı dedi kaldı öyle bizim. Şimdi bu hafta gidince ayrıntılı ultrason için konuşuruz bizde
Senin 2li geçti zaten kuzu.. artık ayrıntılıya girersin.

X