Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu sirt agrisi nasil bisydi cnm biraz detay verr misin. Ben de dun ikizlrim oldgunu gordum ondan onceki gece de bi oglum vardi ruyamda. Tabi kafama taktgim icin buyuk ihtimlle

Iyi akşamlar kızlar size bisey danışcam cevaplarsanız sevinirim benm bat 20 ağustostu aslında ama bugun sabahtan adet belirtilerim vardı nitekim akşam üzeri leke geldi bi iki kere hala da sökülmedi yarına buyuk ihtimal devami gelir ben doktora gitmeyi düşünüyorum artk yarın sokulurse direkt gideyim mi adetin 3. Gününü beklryim mi sizce de

Bu sirt agrisi nasil bisydi cnm biraz detay verr misin. Ben de dun ikizlrim oldgunu gordum ondan onceki gece de bi oglum vardi ruyamda. Tabi kafama taktgim icin buyuk ihtimlle
Hep kendini hissettiriyor iğneleme şeklinde hep yaslanmak istiyorum belim boşluğa gelince uzanma isteği oluyor benim iki kızım var ruyamda görümcem bana bir çocuk doğurmuş veriyordu baktım bundan bende 2 tane var istemiyorum bunu dedim sonra kendim doğurmuşum yuzune baktım koynuma aldım

Ben de gidecegim bu ay .benim de kafam karışık ne zaman gideceğim konusunda

Direk git bence madem niyetlendin bekleme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…