Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ultrason da 150 200 gr mutlaka fark ediyor ya eksik ya fazla.
Şimdi baktımda, 36.haftada 3.300kgmuş usg kağıdında en son girdiğim usg de 4. 300 çıkmış ama hep 2 3 hafta öndeydi hep kglu iri çıkıyordu maşallah usg 200 gram eksik çıkmış olmuş bizde.

Şimdi valla kızımız nazlı, bulantılardan hiç iştah yok, vitaminleri bile içemiyorum bişey yiyemiyorum şimdilik 5 6 gün falan önde gelişimi ama gayet iyi iri olmasın taşıması da zor valla 3. 500 doğsa yeter diyorum bende, kız dediğin narin olur zaten zayıf olsun

aynen öyle dünyaya gelen büyüyor haftada 250-300 gr çok iyiymiş yalnız. riskli dönemleri geçtik ya pek de takmıyorum istediği zaman gelebilir.
taşıması kolay geldi kız bana evet 3500den fazlasında gözüm yok. sağlıkla gelsinler insallah kuzum

Çok eğlenceli inan bana
Valla tahmin ediyorum
Oğlanda alıyordum ama her zaman kız kıyafetlere gözüm gidiyordu şuna bak kızların alışverişi daha zevkli erkeklerin hep standart diyodum
Şimdi şu 5.6ayı dolduralım da inşallah, esksikelrimize bakıcam başlicam alışverişe, ilk alacağım şey pembiş emziklerde hep gözüm kalıyordu onlardan almak
Oğlana 10 tane emzik aldım kullanmadı, kızım inşallah kullanır yaaa 2 tane alayım da

Haftaya ne zaman abla kesin belli olur
Bizimde haftaya ctesi
24ünde kuzum saat 12de.. 12+1 olucak satla uyumlu gidiyor şimdilik.. bakalım %70 iyi oran nuba göre yorumluyorum dedi.. zaten normalde %50 :)) bakalım bahtımıza ne çıkarsa..
Senin kaçta? İnşallahh iyi haberlerle gelelim❤aminnn

İşte 3. 500 kgdan sonra ben çok zorlandım
Eşide büyük diyodur Dr, suyu da çok fazlaydı.
Dana gibi beslendi, yiyip içip yattı doğmak istemedi doğdu zaten çok sinriliydi bizimki inanılmaz Dr ayy bu çıkmak istemiyo geri mi koysak dedi çok suratsız sinriliydi yaaaa

Öyle böyle doğuyorlar. Büyüyorlar.. Erkeklerin askerlik hikayeleri biz kadınların da doğum hikayeleri hiç bitmiyor
Rabbim herkese nasip etsin önce hiç olmayana sonra çok bekleyene, bekletmesin kimseyi..

Biz aynıyız senle yine aynı güne randevu 3 haftada 1 çağırıyor beni, riskli gebeliğe girdiğim için. Kayıplar olduğu için.
Benimde 24ünde saat 16. 00 Dı sanırım geçen gün gördüm zaten ama kendi Dr um izindeydi, kendi Dr um daha uzun detaylı bakıyor renkli gösteriyor

Emzik olayında ısrarcı olmak lazımmış ben bir iki verdim sonra almıyo diye vazgeçmiştim :)) verelim alıştıralım rahat edelim:) benim kuzu da emzik olarak kullanırdı beni..
3650 kg 51 cm doğmuştu 38+3te bakalım bunlar nasıl gelecekler..

Aynen 3 haftada bir baktı.. ikili de yaparız demişti bu defa uzun sürer gibi.. bundan sonra 1 aya çıkarır gibi geliyor bana bakalım..inşallahh sorunsuz sağlıkla gelirlerr amiiinnn

amiiiin
keyif paşasıymış tam ya tabi eşi suyu da var bu işin. kaç doğmuştu 4 üstü sanırım

Maşallah abla iyi doğmuş 38 haftada bide
Bende alıştırıcam valla bu defa kesin çok zordu yaa, emzik alanlara bakıp hep imrenmiştim. Çok rahat oluyor Kesinlkle.
Sağlıkla doğsun lar

Maşallah abla iyi doğmuş 38 haftada bide
Bende alıştırıcam valla bu defa kesin çok zordu yaa, emzik alanlara bakıp hep imrenmiştim. Çok rahat oluyor Kesinlkle.
Sağlıkla doğsun lar
Evet evet iyi doğmuştu hatta tahminin de üstünde gelmişti yavru:) aynen büyük rahatlık valla sütüm de boldu yağlıydı yarıyodu da mama dahi kullanmadık. Ki sezaryen olmasına rağmen hemen de süt gelmişti dua ediyorum şimdi de aynı olsuuun.. sağlıkla gelsinler amiiinn❤

Aynen 3 haftada bir baktı.. ikili de yaparız demişti bu defa uzun sürer gibi.. bundan sonra 1 aya çıkarır gibi geliyor bana bakalım..inşallahh sorunsuz sağlıkla gelirlerr amiiinnn
Aminn inşallah. Bende yaptırsammı yaptırmasma mı çok kararsızım, cenaze de vardı vakit yoktu. Dr baktı detaylı, oğlanda da yapılmamıştı zaten, o zaman yaptırma her geldiğinde ben bakarım detaylı dedi kaldı öyle bizim. Şimdi bu hafta gidince ayrıntılı ultrason için konuşuruz bizde

Aminnnnn benimde yaa
İnşallah daha rahat, kolay, güzel büyütürüz

Senin 2li geçti zaten kuzu.. artık ayrıntılıya girersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…