Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelik testinde bendede çizgi var gözle görülür ama.cok silik varsa bi atsana resmini
benimkide buydu canimmm
Screenshot_20190813_141659.jpg

Adet olacakmış gibi hissediyorum. Üstümde gereksiz bir gerginlik var. Aşırı sinirli bir ruh hali mevcut her şeye sinirlenebiliyorum. Ara ara kasıklarıma ve belime de ağrı giriyor. Sanki adet olacakmışım gibi. Üst bacaklarımda da keza anlık ağrı oluyor, ezilmiş ya da vurdurmuşum gibi. Göğüslerimde göze çarpan pek bir şey yok şimdilik. Baş ağrım ve ateşim var az önce ölçüm yaptım 37.2 idi şu an 37.0 gösteriyor. Hemen ovulasyon testi yaptım acaba yumurtlamaya mı başladım diye sonuç yine negatif tabi. Idrarımda da çok af edersiniz beyaz renkli yapışkanımsı cisimler var 🙄 (akıntı gibi değil, parçacık ya da partikül gibi) Ay ne dertliyim ya 😂

Adet belirtileri oluyor ilk hamileligimde bendede oldu 6 gün önce öğrenmiştim ama değer sıkıntısi5 olunca kimyasal olacak sandım belirtilere hiç dikkat etmedim adet günü normale dönünce değerlerim sonrasını gayet net hatırlıyorum sağ taraflı ciddi kasık ağrım olurdu şuanda hiç adet belirtisi yok mesela dün 36.5 olan ateşim bugün 36.8 anlamadım bende valla tek çare günlerimizi beklemek 😂😂

Adet belirtileri oluyor ilk hamileligimde bendede oldu 6 gün önce öğrenmiştim ama değer sıkıntısi5 olunca kimyasal olacak sandım belirtilere hiç dikkat etmedim adet günü normale dönünce değerlerim sonrasını gayet net hatırlıyorum sağ taraflı ciddi kasık ağrım olurdu şuanda hiç adet belirtisi yok mesela dün 36.5 olan ateşim bugün 36.8 anlamadım bende valla tek çare günlerimizi beklemek 😂😂
Allah gönlümüze göre versin inşallah 🥰

Bende görüyorum ama erken gebelik testim yok o yaptığımda cıktı ama çok silik olması şaşırttı beni pik ten sonra hemen tutmama gibi imkanı varmı onu bilmiyorum pik ten sonra bi kaç gun daha devam etmistik iliskiye of aman bunlari takilinca kafam corba oluyor persembeye ldr valtim var bakalim hayirlisi 😂😂😂
Senin hcg sifirlanmismiydi

Bariz cizgi var, erken gebelikte de gördüm bata kac gün var ?

Perşembe günü 12.gün yazanda ayın 31riydi 14 yanı çatlama zamanı 2 si buzamana kadar daha koyu olması lazım en son korunmasız ilişkimde 16.gunum bi ihtimal o tutmuş olsa belki diyorum sizce olabilirmi kendimi ifade edebildimmi onuda bilmiyorum 😁

Eklentiler

• 20190804_155653.jpg
    20190804_155653.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 54
Perşembe günü 12.gün yazanda ayın 31riydi 14 yanı çatlama zamanı 2 si buzamana kadar daha koyu olması lazım en son korunmasız ilişkimde 16.gunum bi ihtimal o tutmuş olsa belki diyorum sizce olabilirmi kendimi ifade edebildimmi onuda bilmiyorum 😁
En kesin sonuc 2 3 güne belli olur, hakkinda hayirlisi olsun insallah vardir geç döllenmistir 💗

X