Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlar gitti bu ay ve ben anlayamadim eğer yumurtladiysam da 11.Gun gitti yani biraz canim sıkıldı yaaa ne yalan soyleyeyim

Gözün aydın kuzum annesine aşık bir oğlusun olacak desene maşallah kuzuya
Gule gule buyut kuzum insallah
Canım ya çok tatlı maşallh oğluşuna kaçıncı haftanda öğrendin
Ayy kuzumm seni hatırladım da girdim oğluş geliyormuş maşallahh diyelim pipişe sağlıkla gelsin inşallahhh
G gamzeli_bebis gözün aydın canım
Saglikla Al kucAgina inşallah
Yaa masallah kiz babaya , oglan anneye :)) sana düskün olucak annesiii
Cnmmm oglusunu saglikla al ins kucaginaa
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Eeee bu kadar kıza erkekte lazım yoksa kızlarımızın halleri nice olur
Kızlar hepinize cok tesekkür ederim.
Bizim cinsiyet partiside iptal oldu
Eşimde bende bi espirisi kalmadığını düşündük.
Ama halalara ve teyzelere haber vermek için balon patlattık ananemin bahcesinde buda sonuç biberlerin üstüne patlayan tüyler balonlar

Eklentiler

• 6206B13D-8B0E-4007-AA42-4AD0B0BB9498.jpeg
    223,9 KB · Görüntüleme: 47
Ay hadi cnm inss yaaa
ya benim asla böyle kırmızı cikmiyo testleeim c cizgisi yani neden acaba yumurtalarimda sorun mu varki
Sıvı alımınla alakalı olabilir kuzum, sıvı fazla tüketmeden çişe sıkışman lazım iyice bide ben koyulaşmaya başladımı 2/3 kez falan yapıyorum testi emin olmak için

Sıvı alımınla alakalı olabilir kuzum, sıvı fazla tüketmeden çişe sıkışman lazım iyice bide ben koyulaşmaya başladımı 2/3 kez falan yapıyorum testi emin olmak için
Siviyida 1de son bardak cayimi içip baskada bişey yiyip çıkıyorum cnm 3e kadar yada 3bucuk
Inşbu ay guzel sonuçlar alırsın cnm yaa valla çok isterim

Siviyida 1de son bardak cayimi içip baskada bişey yiyip çıkıyorum cnm 3e kadar yada 3bucuk
Inşbu ay guzel sonuçlar alırsın cnm yaa valla çok isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…