Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa
Hayirli evlat olsunda kiz erkek hiç farketmiyor öyle degilmi? Oyle bi anlattinki valla @gamzeli_bebis le bebeleri degistiresim geldi
Valla kızı olanlara da bakıyorum canım H farketmiyor. Sen anneliği babalığı layığıyla yaptıktan sonra, ona sevgini vereceksin ki karşılığı olan sevgini alacaksın yoksa kız erkek ben asla ayırt etmem. Oğlumda naptıysam Rabbim kızıma da yapmayı nasip etsin. Sadece bütün sevgi şu an oğşandayken 2.bebeğe nasıl davranıcağımı düşünüyorum bazen bakalım doğusunda sağlıcakla, eşit bir şekilde seveceğiz elbetteki birini birinden ayırmadan

İyi Bayramlar Herkese...

Bir dahaki bayram inşallah bebeklerimiz kycakalrımızda gireceğiz buna şimdilik daha hamile kalmayan arkadaşlarımız da dahil hiçbirimizin kucağını boş bırkamasın Rabbim

Canımmm, inşallah vardır inşallahh, ama olmazsa ne diyoruz, hayırlı zamanda ver Rabbim en güzel zamanda gelecek gör bak.. İyiki şimdi gelmiş diyeceksin..

Öyle abla sağlıklı olsunda vakti zamanı gelince gelsin bitarafim çok yoğun var diyor diğer tarafım korkuyor bakalım bekleyip gorcez

Hepimizin bayramı kutlu olsun arkadaşlar. Ben geçen ay 13 günde koyu piki görmüştüm. Bugün 12.günüm rahim bölgemde ağrı var ateşte düştü ama hala ovu testimde çok silik çizgi var . Bu bal tarçın çörek otu yapmıştım. Halbuki gayet normal yumurtam oluyordu . Acaba o kiste mi dindersi hala pik olmuyor canım çok sıkıldı

Yalnız bise dicem bem pamuklu kısmı sokarken yanlışikla testide soktum çıkarttım ama ıslandı o etkilermi sizce çünkü çizgi cıktı ama golge gibi kırmızı değil

Kiste dönmeyi hiç okumadım ama, benimde her zaman düzenliysi regl canım. Hatta yaparken hep tereddüt ederdim. Hep de erken oldu yumurtlamam. Ama kiminde de böyle gecikme olduğunu okumuştum.. Neden oluyo acaba hiç bilmiyorum.

Ay evet gecikme oldu canım ağrılar var ama ovu testinde hiç koyuluk yok oda ayrı kafamı karıştırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…