Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yarın gidicem 10.30 da ama cinsiyet için 16. haftada gel demişti.
yarın ben 14+1 im.
ama cok sağ bacagımda kasılma ve sağ kasıgımda ağrı var.
onu söylemeye ve bebişi görmeye gidcez.
cinsiyet söylermi bilmiyorum yada biz öğrenmek istermyiz bilmiyorum :KK70:
cinsiyet partisi yapcaz diye söyledik ailelerimize şimdi heveslendiler
bebişin teyzeleri halaları falan :KK70:

iptalde edemiyoz :KK70:
Bizde cinsiyet partisi yapariz dedik , yapmadik valla 😂

Hayırlı olsun canım benimmm :KK200: :KK200: Elbisesini yesinler kızçenin, civciv gibi sapsarı
Kizlar giderek artiyor , ocak annelerinde cogunluk erkekti, demekki arada istisnalar olabiliyor 😇
Ay hadi gözün aydın canım 😍 bizim prensesler artıyor 🙏🙏🙏😍😍😍😍 sağlıkla Alalım kuvaklarımıza 🙏
Kiiiz bildin valla tebrik ederim 😂 topicte kiz cogunluk oldu
İnsallah saglikla aliriz kucagimiza amiiinn

Aminn kuzum hayırlısıı:) tamam korkma kız kızmadımm 😆
Amannn öyle Bi dedin ki kızdın sandım 🙈😁 prensese erkek kardeş gelsin diye dedim ben 😁😍 gerçi farketmez biliyorum senin içinde kız erkek. Kız olsa da sevineceksin biliyorum. Bende hep 2 kızım olmasını isterdim 😍
Gönlünden ne geçiyorsa o olsun inşallahhh 🙏🙏🙏

Amannn öyle Bi dedin ki kızdın sandım 🙈😁 prensese erkek kardeş gelsin diye dedim ben 😁😍 gerçi farketmez biliyorum senin içinde kız erkek. Kız olsa da sevineceksin biliyorum. Bende hep 2 kızım olmasını isterdim 😍
Gönlünden ne geçiyorsa o olsun inşallahhh 🙏🙏🙏
Yaa evet noktalama emoji falan olmayınca soğuk kaçmış biraz ❤❤❤🙈😆 amiinn kuzum inşallahhh sağlıkla gelsiiinn😍

Merhaba hanımlar, aranıza yeni katıldım. :KK24: Siteyi aslında uzun zamandır üye olmadan takip ediyordum özellikle bu başlığı ise son bir haftadır takip etmeye başladım. Bir yıllık evliyim, bir yıl boyunca ilaç, iğne vs kullanmadım hep eşim korundu. Nisan ayında kadın doğum doktoruna muayeneye gittim herhangi bir sorun tespit etmedi sadece rahimimin ters olduğunu fakat bunun da gebeliğe engel olmayacağını söyledi. Bu ay aile büyüklerinden gelen büyük baskılar nedeniyle bebek planımızı öne çektik ve denemek istedik. :KK58: Son adet tarihim 24.07.19 idi, adetim 5 gün sürdü akabinde ilk ilişkimiz 4'ünde (11. gün) oldu. Sonra 6 (13. gün) ve 7 (14. gün) ağustosta da çalışmalara devam ettik. Tabi bu arada laboquick markasına ait ovulasyon testi ile yumurta takibi de yaptım fakat hiç koyu kırmızı T çizgiyi göremedim. :KK43: Test sonuçlarım icecreamm icecreamm ile neredeyse aynı. Nerede yanlış yaptım anlayamıyorum. Bekarken döngüm 28 günde bir mutlaka adet olacak şekilde iken evlendikten sonra adetlerimin günleri de değişmeye başladı. 33'e uzadığı oldu. Bu yüzden tam ovulasyon tarihlerimin ne olduğunu da kestiremiyorum. Bir sonraki adet tarihim ise en iyi ihtimalle 21 Ağustos. Bana da yardımcı olabilir misiniz lütfen? :KK16: 4 Ağustos'a ait ovulasyon testi fotoğrafım da mevcut. İki çizgi de belirgin ama T olan C'den daha açık renkte. Daha öncesinde ovülasyon testlerinin kargoya takılması yüzünden takip edemedim ne yazık ki ama 2 Ağustos'ta sanırım yumurtlama belirtilerim vardı. O günü ise değerlendiremedik. Testlere devam mı etmeliyim? Tek çizgi gördükçe de sinirlerim bozuluyor artık :KK61: Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Hayırlı günler.
Canım evlenince illa değişiyo adet düzeni rayına zamanla oturuyo. Bana kalırsa çok takip etme derim. Bizde bebek kararı alınca şu gün yumurtladım şu gün ilişki olsun faln derken herşeyi planlı yapmaya çalıştım ve bi süre sonra ister istemez eşimle stres altında ilişki yaşadığımızı farkettik. 6 ay boyunca o kadar takip test hiç bi işe yaramadı. Mayıs ayında hem griptim bide oruç.derken adetmiş yumurtlamaymış bebekmiş aklıma dahi gelmedi. Ve ben bayramda hamile olduğumu öğrendim. Herşeyi akışına bırak planlama stres gerçekten çok etkili.

Canım evlenince illa değişiyo adet düzeni rayına zamanla oturuyo. Bana kalırsa çok takip etme derim. Bizde bebek kararı alınca şu gün yumurtladım şu gün ilişki olsun faln derken herşeyi planlı yapmaya çalıştım ve bi süre sonra ister istemez eşimle stres altında ilişki yaşadığımızı farkettik. 6 ay boyunca o kadar takip test hiç bi işe yaramadı. Mayıs ayında hem griptim bide oruç.derken adetmiş yumurtlamaymış bebekmiş aklıma dahi gelmedi. Ve ben bayramda hamile olduğumu öğrendim. Herşeyi akışına bırak planlama stres gerçekten çok etkili.
Ay maşallah ne güzel çok sevindim sizin adınıza kutlarım. Sağlıklı sıhhatli bir şekilde alırsınız yavrunuzu inşallah kucağınıza. Dediğiniz gibi meşakkatli bir süreç oluyor bizim için eşim şimdiden şikayetlere başladı zaten sizin de söylediğiniz gibi kaderde varsa nasipse olur diyor. Rahatlık o biçim yani :KK70: Ben ise kontrol manyağı gibi davranıyorum. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Böyle güzel haberlerin darısı inşallah benim başıma :KK28: şimdiden iyi bayramlar dilerim :KK36:

Ay maşallah ne güzel çok sevindim sizin adınıza kutlarım. Sağlıklı sıhhatli bir şekilde alırsınız yavrunuzu inşallah kucağınıza. Dediğiniz gibi meşakkatli bir süreç oluyor bizim için eşim şimdiden şikayetlere başladı zaten sizin de söylediğiniz gibi kaderde varsa nasipse olur diyor. Rahatlık o biçim yani :KK70: Ben ise kontrol manyağı gibi davranıyorum. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Böyle güzel haberlerin darısı inşallah benim başıma :KK28: şimdiden iyi bayramlar dilerim :KK36:
Sende akışına bırak canım. O zaman çok daha rahat oluyo. İnşallah senin de güzel.haberlerini alırız 🙏

Kizlar günaydın perşembe cuma agdeti bekliyordum olmadım iki gündür bekliyorum normalde saat şaşmaz reglim 5 gün önce kan verdim 0.1 cıktı dün test yaptım negatif geç döllenme olmuş olabilir mi yaşayan varmıydı aranızda böyle

Kizlar günaydın perşembe cuma agdeti bekliyordum olmadım iki gündür bekliyorum normalde saat şaşmaz reglim 5 gün önce kan verdim 0.1 cıktı dün test yaptım negatif geç döllenme olmuş olabilir mi yaşayan varmıydı aranızda böyle
Canım benim de geç çıktı. Adetim 4gün geçti yaptım negatifti. Ertesi gün yaptım hafif silik şekilde pozitif çıktı. Sonra kan verdim netleşti.

X