Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizde cinsiyet partisi yapariz dedik , yapmadik valla

Hayırlı olsun canım benimmm Elbisesini yesinler kızçenin, civciv gibi sapsarı
Kizlar giderek artiyor , ocak annelerinde cogunluk erkekti, demekki arada istisnalar olabiliyor
Ay hadi gözün aydın canım bizim prensesler artıyor sağlıkla Alalım kuvaklarımıza
Kiiiz bildin valla tebrik ederim topicte kiz cogunluk oldu
İnsallah saglikla aliriz kucagimiza amiiinn

Aminn kuzum hayırlısıı:) tamam korkma kız kızmadımm
Amannn öyle Bi dedin ki kızdın sandım prensese erkek kardeş gelsin diye dedim ben gerçi farketmez biliyorum senin içinde kız erkek. Kız olsa da sevineceksin biliyorum. Bende hep 2 kızım olmasını isterdim
Gönlünden ne geçiyorsa o olsun inşallahhh

Yaa evet noktalama emoji falan olmayınca soğuk kaçmış biraz ❤❤❤ amiinn kuzum inşallahhh sağlıkla gelsiiinn

Canım evlenince illa değişiyo adet düzeni rayına zamanla oturuyo. Bana kalırsa çok takip etme derim. Bizde bebek kararı alınca şu gün yumurtladım şu gün ilişki olsun faln derken herşeyi planlı yapmaya çalıştım ve bi süre sonra ister istemez eşimle stres altında ilişki yaşadığımızı farkettik. 6 ay boyunca o kadar takip test hiç bi işe yaramadı. Mayıs ayında hem griptim bide oruç.derken adetmiş yumurtlamaymış bebekmiş aklıma dahi gelmedi. Ve ben bayramda hamile olduğumu öğrendim. Herşeyi akışına bırak planlama stres gerçekten çok etkili.

Ay maşallah ne güzel çok sevindim sizin adınıza kutlarım. Sağlıklı sıhhatli bir şekilde alırsınız yavrunuzu inşallah kucağınıza. Dediğiniz gibi meşakkatli bir süreç oluyor bizim için eşim şimdiden şikayetlere başladı zaten sizin de söylediğiniz gibi kaderde varsa nasipse olur diyor. Rahatlık o biçim yani Ben ise kontrol manyağı gibi davranıyorum. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Böyle güzel haberlerin darısı inşallah benim başıma şimdiden iyi bayramlar dilerim

Sende akışına bırak canım. O zaman çok daha rahat oluyo. İnşallah senin de güzel.haberlerini alırız

Kizlar günaydın perşembe cuma agdeti bekliyordum olmadım iki gündür bekliyorum normalde saat şaşmaz reglim 5 gün önce kan verdim 0.1 cıktı dün test yaptım negatif geç döllenme olmuş olabilir mi yaşayan varmıydı aranızda böyle

Canım benim de geç çıktı. Adetim 4gün geçti yaptım negatifti. Ertesi gün yaptım hafif silik şekilde pozitif çıktı. Sonra kan verdim netleşti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…